4b Banka Değişikliği

4b Banka DeğişikliğiBu yazıda sizlere “4b Banka Değişikliği” işlemlerinizi nasıl internet üzerinden yapabileceğinizi detaylı bir şekilde anlatacağız.

4B yani eski adıyla Bağkur emekli maaşı banka değişikliği işlemi için e-Devlet sisteminden maaşı aldığınız bankanın değişikliğini yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece e-Devlet şifresidir.

4B Banka Değişikliği Nasıl Yapılır ?

SGK günümüzde anlaşmadığımız banka yok tüm bankalarla anlamış durumda. Geçmişte maaşlarını PTT ya da Devlet Bankası şubelerinden alanlar dilerse banka değişikliklerini internet üzerinden yapabilmektedir. Maaşınızı aldığınız bankayı değiştirme işlemi şu an için sadece ayın 11 ile 30 arası yapılabilmektedir. Bağkur emekli banka değişikliği için aşağıdaki bağlantı üzerinden sisteme giriş yaparak gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz.

4B (Bağkur) Banka Değişikliği Yapmak İçin Tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , , ,
Bu yazı en son 10 Kasım 2014 tarihinde güncellenmiştir.

Konu hakkında yorumunuzu yazın


(e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır)

4b Banka Değişikliği (4 Yorum)

 1. 4/B ile Banka değişikliği yaptığımda ”Hesap bilgileri güncellenirken hata oluştu İŞLEM TAMAMLANAMADI!” şeklinde bir sorunla karşılaşıyorum. Yardımcı olur musunuz?

 2. Banka değişikliği yapmak istediğimde devamlı olarak bi hata oluştu diyor ve başaramıyorum dilekçede verdim bu konuda bana mesaj geleceği söylendi ama bi haber yok cevap bekliyorum

  • Bende de aynı sorun mevcut sgk ile görüştüm bankayla görüş dedi bankayla görüştüm hesabınızda hiç bir sorun yok maaşınızı taşıyabilirsiniz e-devletten olmuyor hep aynı hata…

   • sürekli bu hata veriyor nedendir?
    Hesap bilgileri guncellenirken bir hata olustu! ISLEM TAMAMLANAMADI!