4b Emekli Maaşı Sorgulama

4b Emekli Maaşı Sorgulama

bağkur emekli maaşı sorgulama

Ziraat Bankası; 1479 ve 2926 sayılı Kanunlar çerçevesinde, Bağ-Kur’dan aylık alanlara, tahsis numaralarının son rakamlarına göre değişiklik gösteren belirli günlerde ödeme yapmaktadır. Ödeme günlerinin dağılımı aşağıdaki tabloda gösterilmiştir:

Tahsis Numarasının Son Rakamı Ödemenin Yapılacağı Gün (Her Ayın)
9, 7, 5 25
3, 1 26
8, 6, 4 27
2 ,0 28

Bağ-Kur maaş ödeme tarihi cumartesi gününe rastlayan grubun ödemesi cuma, pazar gününe rastlayan grubun ödemesi ise pazartesi günkü grup ile birleştirilerek yapılmaktadır.

Bağkur Maaş Sorgulama NaSıl Yapılır ?

e-Devlet üzerinden Bağkur Maaş Hesaplama işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız. Sisteme PTT’den 2 TL karşılığında aldığınız e-Devlet şifresi ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Bağkur Emekli Maaşı Sorgulama için Tıklayınız

Şifresiz olarakdanda Bağkur Emekli Maaşı Sorgulamasını yapabilirsiniz bunun için Aşağıdaki internet sayfasına giriniz ve gerekli bölümleri eksiksiz ve doğru bir şekilde girip “Sorgula” butonuna tıklayarak üst menüden 4-B’yi seçerek istediğiniz sorgulamayı yapabilerisiniz.

Bağkur Emekli Maaşı Sorgulama için Tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , , ,
Bu yazı en son 13 Kasım 2014 tarihinde güncellenmiştir.

Konu hakkında yorumunuzu yazın


(e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır)

4b Emekli Maaşı Sorgulama (19 Yorum)

  1. Çalışan bağkur emeklisiyim. % 10 kesintisinin MART ayından itibaren kaldırılacağı yalan mı? MART ayı maaşım hesabıma aynen yatmış hiçbir ayrıntıya ulaşamıyoruz eğer biz emeklilerden rızamız olmadan her ne adla ve kime kesinti yapılıyorsa yuh diyorum ve hakkımı helal etmiyorum.

  2. Mustafa yaş 55
    18-01-2016 da yurtdışı borçlanması yaptım fakat borçlanmadan önce SGK memuru 5000 günden emekli olabilirsin dedi Türkiye’deki çalıştığım 98 günü çıktı 4902 gün ödeme geldi ve ben bu borcu ödedim fakat sonra öğrendimki 3600 günden emekli olabiliyormuşum tekrar SGK a gittim ve müdüre konuyu anlattım 3600 yerine 5000 gün ödeterek 19000TL fazla para aldılar dedim müdür bana ödediğim parayı geri al yeniden emekliliğe başvur dedi bende kendisine yılbaşından sonra günlük pirimler pahalandı geri alamam dedim Öğrenmek istediğim paramı dava açarak geri alabilirmiyim ikinci 3600 günden ne maaş alırım veya 5000 günden ne maaş alırım beni bilgilendirilseniz sevinirim saygılar

  3. babam 28/01/2011 tarihinde vefat etti. babam baüurdan emekli idi.babam ölünce 01.02.2011 tarihinde anneme ve bana maaş bağlandı. annem evlendi. 26.09.2013 tarihinde bana maaşbağlandı. velayetim annemde. nekadar maaş alıyorum. cevaplarsanız sevinirim.

  4. Bağkur emekli maaşları neden maaşımızı almadan güncellenmiyor.İşçininki günecelleniyor maaşlarını almadan nekadar zan aldıklarını biliyorlar ama bağkurlu bilmiyor.

  5. emekli maasıma ve kesintilerime bakmak istiyorum.sayfayı açamıyorum.neden engellendiğini öğrenmek istiyorum.maileme bilği veiniz.

  6. maaşımla ılgılı bölüme bakmak ıstıyorum ne yazıkkı sayfa süreklı hata verıyor sıstemle ılgılı oldugunu bılıyorum emeklı maaşımızla ılgılı bılgılerı görmek en dogal hakkkımız ne yazıkkı bu hakta alınmış elımızden ne kesıntı yapılmış nereye ne ödemışız bunu bılmek en doğal hakkımız lütfen en kısa sürede sorunu gıderın ayıptır bu yapılan

  7. babbamdan aldığım dul yetim aylığim . sgk konuna göre icrakonulmamaktatır fakat benim aylığıma icra konuluyır napmam lazım..beni bilgilendirirseniz memnun olurum saygılar