Bağkur Ödeme Dökümü

4B Ödeme Dökümü, bir başka değişle Bağkur Ödeme Dökümü işlemlerinizi e-Devlet sistemine giriş yaparak kolayca listeyebilirsiniz. Yazının devamında nasıl ödeme dökümüzü görüntüleyeceğinize ilişkin bağlantılar ve açıklamalara ulşabileceksiniz.

4b ödeme listesi

e-Devlet sistemi üzerinden tüm Sosyal Güvenlik Kurumu uygulamalarına eriştiğiniz gibi Bağkur Ödeme Dökümü bölümünden faydalanarka bugüne kadar yaptığınız ödemeleri görüntüleyebilir, isterseniz 4b ödeme listesi çıktı olarakda alabilirsiniz. Yanlız bu hizmeti kullanmak için e-Devlet sistemine giriş yapmanız gerekmektedir.

4B Ödeme Dökümü için Tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , ,
Bu yazı en son 17 Kasım 2014 tarihinde güncellenmiştir.

Konu hakkında yorumunuzu yazın


(e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır)

Bağkur Ödeme Dökümü (3 Yorum)

  1. mrh bağkura henüz kaydı olmayan birisi 3 yılı birden ödeyip 3 yıl bağkurlu gözükebilir mi eş durumu tyayini için bilgilendirrseniz seviniriz.

    • Eş durumundan tayin için sigortalı şartı 3 yıl bağkur şartı 2 yıldır, hiç bağkur kaydın yokken parayı ödeyip gözükemezsiniz.

  2. merhaba ben saffet.babam ziraat odasına 1985de kayıt olmuş.şuan incelediğime görede 01.05.1995te bağkura kaydı var.babam 01.04.1960 doğumlu.bilgisayarda hesapladım 2020de emekli olabilir dior.daha erken emekli olması icin yapabileceğimiz birşey var mı.cok teşekkür ederim