Bağkur Sorgulama

Sponsorlu Bağlantılar

Bağkur Sorgulama paneli sayesinde bağkur başlangıç tarihinizi ve toplam hizmet sürenizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bağkur numarınızı bilmiyorsanız sorgulama sayfasına T.C kimlikle giriş yaptıkdan sonra bağkur numarınızıda öğrenebilirsiniz.

Bağkur Sorgulamasını Nasıl Yapabilirim?

Bağkur Sorgulama işlemini 2 şekilde yapabiliriz. Birisi ;

 • SGK.GOV.TR üzerinden

diğer ise

 • TURKİYE.GOV.TR üzerinden.

SGK – Bağkur Sorgulaması Gerçekleştirme İşlemleri

Uygulamada T.C. kimlik numarasının yanında nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no gibi herkes tarafından bilinemeyecek özel bilgilerin girilmesi gerekiyor.
bağkur sorgulama hizmet

Bağkur Sorgulaması için Tıklayınız

 e-Devlet – Bağkur Sorgulaması Gerçekleştirme İşlemleri

Asağıdaki bağlantıdan e-Devlet sitesine giriş yaptıkdan sonra “Kimliğimi Şimdi Doğrula” bağlantısına tıklayınız. Daha sonra “e-Devlet Şifresi” bölününü tıkladıkdan sonra “T.C. Kimlik No” ve “e-Devlet Şifrenizi” yazarak Bağkur Sorgulama panelini görüntüleyebilirsiniz.

Bağkur Sorgulama İşlemi İçin Tıklayınız

Bağkur Sorgulama işlemlerini 1 kasım itibariyle bagkur.gov.tr web sitesi üzerinden kaldırarak, yeni Bağkur Sorgulama sayfası olan e-Devlet sistemi üzerinden devam edilmeye başlandı. e-Devlet şifresi olmadan hiç bir Bağkur işleminizi gerçekleştiremezsiniz. Öncelikle E-Devlet Şifresi Almak için, size en yakın PTT Şubesine üzerinde TC Kimlik Numaranızın olduğu bir kimlikle başvuru yapmalısınız. 1 TL’lik işlem ücreti karşılığında E-Devlet Şifrenizi PTT’den rahat bir şekilde edinebilirsiniz.

Bağkur (4B)

 1. ibrahim diyor ki:

  benim 2002 de bağkura kaydım var ben hiç borcumu ödemedim hesabımı dondurmak için ne yapmalıyım ??? başka önerileriniz var mı ?

 2. Fahrettin İnalak diyor ki:

  Cumhurbaşkanlığı gönderdiğim evrakim nrtķ

 3. turan bulut diyor ki:

  Ben 6 yıl işyeri çalıştırdım sonra iyi gitmesine kapattım o yıl bağkurumuda kapattım ama şimdi o 6 yıl hiç gözükmüyor bunu nasıl öğrenen bilirim

 4. yusuf diyor ki:

  Merhabalar Dayımın 18/04/1991 tarihinde bağkur başlangıcı ve aynı gün çıkışı var bağkur sorgulamasında görünüyor ama devam ettiremiyoruz bu bir günlük bağkur un devamını getirebilmemiz için ne yapmalıyız.

 5. sezgin diyor ki:

  bu sgk siteleri neden açılmıyor 23 gün oldu

 6. musa diyor ki:

  sgk sorguluyorum sürekli hata veriyor ,açılmıyor safya, hizmet alamıyorum.

 7. fikri sener diyor ki:

  06,07,1988 tarihinde ssk lı işe basladım 05,11,1995 te ayrildım 22,12,1986 askerlık gidişim var onu da borclandım yatırdım.ssk dan pirim gün sayım 3153 gün 1997,2003 yıllarında bagkur yatırdım. su an bagkurluyum 11 yıllık pirimim daha var ama borcu duruyor sildırmeyı dusunuyorum nekadarını sildıreyim bilmiyorum saygılarımla

 8. süleyman diyor ki:

  3 yil tarim sigortasi yatirdik 2334 gun de normal ssk primi var bunlarin birlestrilmesini istiyoruz bununla bebaraber emekli olmam icin yastan veya normal gunden ne kadar daha yatirmamiz gerekiyorki ssk dan emekli olabilirim yasim 50 dir tesekkurler

  Saygilarimla

 9. cemile diyor ki:

  bakur pirim ssk ögrenmek istiyorum

 10. tamer diyor ki:

  bagkurluyum emeklı aylıgımda kesıntıler oluyo..nedenını pek anlamadım sgpk falan yazıodu sanırım..

 11. enginsüngülü diyor ki:

  1997 2002 yılları arası bağkur kaydım var ama kaydıma ulaşamıyorum yardımcı olurmusunuz

 12. recep dogan diyor ki:

  1990 la 1998 arası maliye kaydım vardı vergi mükellefiydim ancak hiç bagkur kaydımı yaptırmadım 1998 de maliye ye terk verdim bu tarihler arasında bagkur kaydım çıkarmı bundan faydalana bilirmiyim

Konu İle İlgili Yorum Yaz