Dilekçe ve Formlar


Doğum Parası Dilekçesi

Doğum Parası Dilekçesi

Doğum Yardımı programı 633 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Ek-4’üncü maddesi doğrultusunda 15 Mayıs 2015 tarihi itibarıyla uygulanmaya başlamıştır. Bu hükme göre Türk vatandaşlarına, canlı doğan..
Dilekçe ve Formlar21 Aralık 2015
Malülen Emeklilik İtiraz Dilekçesi

Malülen Emeklilik İtiraz Dilekçesi

Malülen Emeklilik İtiraz Dilekçesi SGK sağlık kurullarından çıkan kararlara sigortalılar veya hak sahipleri tarafından yapılan itirazlarda, dosya karara bağlanmış şekli ile aynen muhafaza edilerek ilgilinin..
Dilekçe ve Formlar22 Ocak 2015
SSK Numarası Birleştirme Dilekçesi

SSK Numarası Birleştirme Dilekçesi

SSK Numarası Birleştirme Dilekçesi Bilindiği üzere SGK artık hizmet dökümlerine erişim için TC kimlik numarası uygulamasını kullanıyor. Bir çok vatandaşın SSK kayıtlarında TC kimlik no’su..
Dilekçe ve Formlar21 Aralık 2014
4C Askerlik Borçlanması Formu

4C Askerlik Borçlanması Formu

Emekli sandığı askerlik borçlanması nasıl yapılır Bu belge ilgililer tarafından doldurulup, çalıştığı kamu kuruma onaylatıldıktan sonra SGK’ nun aşağıdaki adresine gönderilecektir. Okunaklı kurum onayı ve..
Dilekçe ve Formlar10 Aralık 2014
Birden Fazla Sigorta Numarası

Birden Fazla Sigorta Numarası

SGK’nın E-Bildirge uygulamasına geçmesinden sonra, sosyal güvenlik sicil numarası aynı zamanda T.C. kimlik numarasına tanımlandığı için sigortalılara tek sicil numarası verilmiş, kayıtlar bilgisayar ortamına aktarılmıştı...
Dilekçe ve Formlar1 Aralık 2014