Emekli (4C)


Emekli Sicil No Başvurusu

Emekli Sicil No Başvurusu

Sosyal Güvenlik Kurumu’na yapılmakta olan bu başvuru ile ilgili olan işlemleriniz için SGK sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Emekli Sicil No Başvurusu için konuda yer..
Emekli (4C)7 Eylül 2016
4C Tescil Kaydı

4C Tescil Kaydı

4C Tescil Kaydı nedir ? Öncelikle bu konuda kısa bilgilendirme aktaralım; 4C stasüne bağlı kişilerin ilk sicile geçirme, sicile yazım, kütüğe kayıt anlamına gelen belirli..
Emekli (4C)11 Aralık 2015
4C Emekli Aylığı Kesintileri

4C Emekli Aylığı Kesintileri

Sosyal Güvenlik Kurumu tüm statülerde emekli olanlara ilişkin detaylı bilgileri e-Devlet sistemi üzerinden vatandaşların bilgisine sunarak şeffaflık ilkesine dayalı çalışmalar yapıyor. Teknolijinin getirdiği bu olumlu..
Emekli (4C)10 Aralık 2015
4C Bir Aylık Maaş Tercihi

4C Bir Aylık Maaş Tercihi

4C (Emekli Sandığı) bağlı olara emekli olmuş vatandaşlar e-Devlet üzerinden 3 ayda bir aldıkları maaşı, her ay almak için internet üzerinden değişiklik yapabilmelerine imkan getirildi...
Emekli (4C)9 Aralık 2015
4c Banka Değişikliği

4c Banka Değişikliği

Banka yada PTT şube değişikliği talebi olan kişiler, bu işlemlerini e-Devlet sistemi üzerinden T.C. kimlik numaraları ve e-devlet şifreleri ile giriş yaptıktan sonra 4c Banka..
Emekli (4C)8 Aralık 2015
4C İsteğe Bağlı Ödeme Dökümü

4C İsteğe Bağlı Ödeme Dökümü

4/c kavramı henüz 2010 yılında geçmiş olmasına rağmen çoğu kişinin aklına ilk olarak kamu idarelerinde sözleşmeli olarak çalışan personel gelmektedir. Zira 657 Sayılı Kanunun 4/c..
Emekli (4C)7 Aralık 2015