4C İkramiye Hesaplama

memur4C İkramiye Hesaplama, Memur emekli maaşı ikramiyesi hesaplama işlemleri…

Sosyal Güvenlik Kurumu, Bağkur, SSK ve Emekli Sandığını tek çatı altında toplayarak SGK kapsamı altına almıştıt. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabii olarak çalışmakta olan memurlarda 4c kapsamına alınmıştır. Bu kanun Devlet memurlarının hizmet şartlarını, niteliklerini, atanma ve yetiştirilmelerini, ilerleme ve yükselmelerini, ödev, hak, yükümlülük ve sorumluluklarını, aylıklarını ve ödeneklerini ve diğer özlük işlerini düzenlemeyi sağlamaktadır. 4C İkramiye Hesaplama işlemleri için yazımızın devamını okuyun.

4C İkramiye Hesaplama İşlemi

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığının internet sayfasında yer alan uygulama ile Kamu Emekli Maaşı İkramiye Hesaplama sisteme girerek sadece bazı bilgileri ekranda gördüğünüz kutucuklara yazmanız yeterli olacaktır. Bu işlemleri internet kullanmasını bilen ve belirttiğimiz adresi yazabilecek kadar bilgisi olan herkesin yapması mümkündürdür.

4C Emekli Maaşı İkramiyesi Hesaplama İşlemi için Tıklayınız
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , ,
Bu yazı en son 27 Nisan 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Konu hakkında yorumunuzu yazın


(e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır)

4C İkramiye Hesaplama (2 Yorum)

  1. KHK İLE ihraç oldum.37 2 ay üzerinden emekli oldum.1984 yılından 550 gün sigortam var.Tazminat alamamı sigorta neden etkiliyor?

  2. sosyal guvenlik kurumu baskanligi emeklilik hizmetleri genel mudurlugu primsiz ayliklar daire baskanligina

    sayin yetkililerim sayi 87821373- emekli no 68744076 guney dogu gazisiyim 25 yildir maas aliyom o yollamis oldunuz dilekcede sikahat ustune maasiniz dondurulmuz diyorsunuz benden yeni rapor istiyorsunuz evet cok guzel calisma ama maasimi alamiyom yeni raporu sizlere getircegim ama ben turkiyede islemis oldugum bir suc yuzunden gurcustandayim turkiyeye gelemiyom bana allah rizasi icin yardimci olun benim maasim 1 yildaha oden burda cok magdurum coluk cocugum bu maasim alamasam cok magdur olur sizlere soz veriyom devlet cok buyuk bir yildaha izin verin maasima allah rizasi icin benim sol kolum sakat mevki hastanesinde amaliyat oldum ordan raporumla emekli oldum ben kimimde devletimi kandircam da sahte raporla maas alicam allah rizasiyla 25 senedir bu maasimi aliyordumda simdi ne oldu lutfen bunu okuyan buyuklerim madurlugumu gideril bende cok ozledim topragimi bayragimi ezen sesini bende gelmek istiyom turkiyeme gelince sizleri raporumu yenisini alip gelicem bu yazimida bana yolluyandaire baskanim vekili sube mudurum muzaffer alaftar beye allah rizasi icin iletin burda cok aradim onun sitesini bulamadim siz once allaha sonra siz buyuklerime guveniyom allaha emanet olun ilk okul mezunu oldugum icinde ozur dilerim yazilarimim yanlislarindan