SSK Sorgulama


SGK Sorgulama TC ile

SGK Sorgulama TC ile

SGK Sorgulama TC ile, SSK sorgulama tc kimlik no ile İnternet üzerinden 3 şekilde SSK Sorgulamasını yapabilirsiniz. Şimdi size bu yazımızda en basit olanı T.C..
Çalışan (4A)8 Nisan 2014
SSK Sorgulama e-Devlet

SSK Sorgulama e-Devlet

Sigorta primlerinizin yatıp yatmadığını, toplam sigorta primlerinizi ve sigortanız ile ilgili bilgileri SSK Sorgulama işlemi ile internet üzerinden gerçekleştirerek öğrenebilirsiniz. Bu işlem için e-Devlet şifrenizin..
Çalışan (4A)16 Şubat 2013
SGK Sorgulama

SGK Sorgulama

Sosyal Güvenlik Kurumun aldığı kararla 01 Kasım 2014 tarihinden itibaren sadece SGK Sorgulama işlemlerini kişiye özel oluştulan e-Devlet şifresi ile yapılmasına olanak sağlandığı için şifresiz..
Çalışan (4A)31 Ocak 2012
SGK Sorgulama Şifresiz

SGK Sorgulama Şifresiz

Önceden herhangi bir kişinin TC Kimlik Numarası biliniyorsa SGK’nın internet sitesinde uygulamalar kullanılarak çeşitli kişisel verilere ulaşılabiliniyordu. Şimdi aretık şifresiz işlemleri SGK kaldırdı. Yazımızın devamında..
Çalışan (4A)17 Aralık 2011
SGK Sorgulamaları Artık Şifresiz

SGK Sorgulamaları Artık Şifresiz

SGK’nın İnternet Üzerinden Sorgulamaları Tekrar Hizmete Girdi. Aksaray Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Kaşif Kılıç, daha önce E-Devlet üzerinden yapılabilen bazı sorgulamaların tekrar SGK’nın..
SGK Haber15 Aralık 2011
SSK Sorgulama

SSK Sorgulama

SSK Sorgulama işlemlerini büyük küçük, yaşlı genç herkesin, sitemizde anlatılan SGK mevzuatını kolaylıkla kullanabileceği hale getirilmiştir. Halkımızın Sosyal Güvenlik Kurumunun internet üzerinden vermiş olduğu hizmeti..
Çalışan (4A)12 Kasım 2011