Genel


2019 Askerlik Borçlanması Ne Kadar

2019 Askerlik Borçlanması Ne Kadar

Askerliğini er/erbaş olarak yapanlar bu süreleri borçlanarak bu süreleri SGK hizmeti olarak saydırabilmektedir. İlgili kanuna göre tespit edilen sigortalılığın başlangıç tarihinden önceki süreler için borçlandırılma..
Genel6 Mart 2019
Aile Hekimliği Çalışma Saatleri

Aile Hekimliği Çalışma Saatleri

Türkiye’de 6300 tane aile hekimliği merkezi bulunmaktadır. İkamet de bulunduğunuz  aile hekimlikleri, çoğu zaman sizi hastaneye bile göndermeden tedavi altına alabiliyor. Sağlık ocakları, hastaların muayene ve tedavisi,..
Genel2 Mart 2019
Aile Hekimi Tahlil Sonuçları

Aile Hekimi Tahlil Sonuçları

Aile Sağlığı Merkezlerinde yaptırmış olduğunuz Laboratuvar tektik sonuçlarını internetten öğrenebilirsiniz. Sağlık ocağı tahlil sonucu ile ilgili tüm bilgilere yazımızda yer vereceğiz. Yazımıza geçmeden önce şu..
Genel1 Mart 2019
SGK Toplu Para Alma

SGK Toplu Para Alma

Emeklilik için yaşı doldurmasına rağmen primlerini tamamlayamayan ve tamamlama ihtimali bulunmayan sigortalılar ödenen primleri SGK’den toplu olarak geri alabilirler. artları tamamlayamayan milyonlarca vatandaş var.  Vatandaşların çalışma..
Genel, SGK Haber26 Nisan 2018
Kadın Devlet Memuru Doğum Borçlanması

Kadın Devlet Memuru Doğum Borçlanması

e-Devlet bünyesine yeni eklenen bu hizmet ile Kamu Görevlisi Kadın Sigortalının Doğum Sonrası Primsiz Geçen Süreleri Borçlanma Başvurusu ve Takibi işlemlerini artık bir kaç tıkla internet..
Genel20 Nisan 2018
Diş Protezi Hakkı Sorgulama

Diş Protezi Hakkı Sorgulama

Sağlık bakanlığına bağlı devlete bağlı hastanelerde, üniversite hastanelerinde, ağız ve diş sağlığı merkezlerinde sosyal güvencesi olan işçi, emekli vatandaşların ücretsiz olarak yaptırabildikleri diş protezi hakkı..
Genel17 Nisan 2018