Antalya SGK Yapılandırma

Antalya SGK Yapılandırma

Borçların yapılandırılmasına ilişkin olarak sadece başvuru süresi ile ilk taksit ödeme süresi bir ay uzatılmakta, bu bağlamda, yapılandırma başvuru süresi 2/2/2015 tarihinde; ilk taksit ödeme süresi ise 2/3/2015 tarihinde sona ermektedir.

İkişer aylık dönemler halinde ödenmesi söz konusu olan taksit sürelerinin ödenmesine ilişkin olarak son ödeme tarihlerinde bir değişiklik bulunmamaktadır. İşverenlerimize ve sigortalılarımıza önemle duyurulur.

Kanun kapsamında Antalya İl Müdürlüğümüz ve İlçe SGM Müdürlüklerimize yapmış olduğunuz başvurunuzun durumunu TC Kimlik Numaranız ya da İşyeri Sicil Numaranız ile sorgulayabilirsiniz.

Yapılandırma Sorgulaması Nasıl Yapabilirim ?

İlgili sayfadan giriş yaptıkdan sonra TC Kimlik No ya da İşyeri Sicil No birisini giriş yaptıkdan sonra 4 haneli güvenlik karekterlerini sisteme girdikden sonra Sorgula butonuna basarak işleminizi saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya SGK Yapılandırma Sorgulaması için Tıklayınız

Tel: 0.242 310 46 46 – Email: antalyasgim@sgk.gov.tr

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , ,
Bu yazı en son 26 Ocak 2015 tarihinde güncellenmiştir.

Konu hakkında yorumunuzu yazın


(e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır)

Antalya SGK Yapılandırma (1 Yorum)

  1. Merhaba
    Antalya ilinde ikamet etmekteyim uzunca bir süre işsizlik döneminden sonra nihayet 19.02.2015 tarihşnden itibaren asgari ücret ile çalışmaya başladım, ancak işsizlik dönemlerinden GSS borcuna tabi tutulduğumu öğrendim,kaymakamlığa gelir testi yaptırdım borcumun 2050 tl olduğunu öğrendim 34 yaşındayım ve annemle yaşıyorum annemin üzerinde görünen ancak hiçbir gelir elde etmediği mal varlığı ve benim üzerime olan kredisini ödemekte olduğum evim baz alınarak hiçbir gelirim olmadan işsiz kaldığım günler için borçlanmışım, babam 22 yıl önce vefat etti ancak ben yetim aylığı hakkımı evlenmeden önce anneme devretmiştim İşsizlik döneminde ise hiçbir sağlık hizmetinden faydalanmadım,bende 2012 22 şubatta eşimden ayrıldım 2009 Da evlenmiştik, ben bu GSS borcunu kabul etmiyorum ve ödemek istemiyorum,hatta ikametimi annemin üzerinden aldırdım kendi evime yaptırdım,ve yeni kaymakamlığa gelir testi başvurusunda bulundum yeniden gelir testi yaptırmam doğru olur mu, yaptırırsam borcu kabul etmiş mi oluyorum? Ayrıca öğrenciyim aöf önlisans öğrencisiyim, itiraz dilekçeside hazırladım ama bunu nereye vereceğim ya da vermek için geç mi kaldım? Kafam çok karıştı lütfen bana yardımcı bilgiler verebilir misiniz! Teşekkür ederim