İlaç Fiyatları Sorgulama ve İlaç Fiyatları Öğrenme

Almayı düşündüğünüz ilaçları eczaneye gitmeden İnternet üzerinden ilaçların fiyatlarını öğrenerek hem zaman tasarrufu hemde bütçenizi ona göre ayarlayarak eczanede ilaç fiyatının yüksekliği gibi durumlarda zor durumlarda kalmayı önleyebilirsiniz.. Güncel ilaç fiyat ve barkod listesini ilgili bağlantıdan giriş yaparak sorgulayıp istediğiniz ilacın satış fiyatını görebilirsiniz.

İlaç Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirim ?

Aşağıdaki adresden sisteme giriş yaptıkdan sonra açılan sayfada aynı aşağıdaki resim gibi ilaç adı bölümüne fiyatını öğrenmek istediğiniz ilacı yazın ve İlaç Fiyatını Göster listele butonuna basınız.

İlgili ilaçların fiyatları hemen alt kısıma listenecektir. Ayrıca ilaç ismini yazarken otamatik isim ve doz bölümünden doğru seçimi yapmanız fiyatları tam doğru öğrenmenizi sağlayacaktır.

ilaç-fiyat-sorgulama

Önemli Bilgi

Yorum alanından öğrenmek istediğiniz ilacın adını bize yazarsanızda size en kısa sürede cevap verilerek ilaç bilgisi tarafınıza iletilecetir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2014
Bu yazı en son 31 Ağustos 2016 tarihinde güncellenmiştir.

Konu hakkında yorumunuzu yazın


(e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır)

İlaç Fiyatı Sorgulama (15 Yorum)

    • Zehra Nur Hanım, IHTIYOL POM 20 G (HAKAY) adlı ilaçın satış fiyatı 11 TL’dir. Doktora reçete ettirdiğiniz takdirde tutarın %20’sini ödersiniz.

  1. İki gundur dis agrisi cekiyorum ve eczaneden recetesiz novalgin almak istiyorum recetesiz fiyati ne kadar ?