İlaç Fiyatı Sorgulama

İlaç Fiyatları Sorgulama ve İlaç Fiyatları Öğrenme

Almayı düşündüğünüz ilaçları eczaneye gitmeden İnternet üzerinden ilaçların fiyatlarını öğrenerek hem zaman tasarrufu hemde bütçenizi ona göre ayarlayarak eczanede ilaç fiyatının yüksekliği gibi durumlarda zor durumlarda kalmayı önleyebilirsiniz.. Güncel ilaç fiyat ve barkod listesini ilgili bağlantıdan giriş yaparak sorgulayıp istediğiniz ilacın satış fiyatını görebilirsiniz.

İlaç Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirim ?

Aşağıdaki adresden sisteme giriş yaptıkdan sonra açılan sayfada aynı aşağıdaki resim gibi ilaç adı bölümüne fiyatını öğrenmek istediğiniz ilacı yazın ve İlaç Fiyatını Göster listele butonuna basınız.

İlgili ilaçların fiyatları hemen alt kısıma listenecektir. Ayrıca ilaç ismini yazarken otamatik isim ve doz bölümünden doğru seçimi yapmanız fiyatları tam doğru öğrenmenizi sağlayacaktır.

ilaç-fiyat-sorgulama

Önemli Bilgi

Yorum alanından öğrenmek istediğiniz ilacın adını bize yazarsanızda size en kısa sürede cevap verilerek ilaç bilgisi tarafınıza iletilecetir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , , ,
Bu yazı en son 31 Ağustos 2016 tarihinde güncellenmiştir.

Konu hakkında yorumunuzu yazın


(e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır)

İlaç Fiyatı Sorgulama (25 Yorum)

 1. Ben,esim veya cocugum doktora gidip recete yazildiginda;eczaciya gittigim vakit ne kadar birikmis katilim muayene farki odeyecegimi ve eczacinin benden alacagi ilac farkini nerden gorebilirim ??

  • Bu ürün destek takviye olarak satılmakta birlikte 25 – 40 TL arasında değişken fiyatlarda satılmaktadır.

  • SGK o ilacı karşılıyor. Eczane de muhtemelen o ilaç olmadığı için bire bir muadilini vermiş. İkisininde etken maddesi aynı.

   • Biliyor musunuz ben o ilacı daha önce aynı eczaneden 3 kez para ile aldım.Ayrıca o ilaçlar gözümün önünde duruyordu.Ne yazık ki bana danışmadan beni bilgilendirmeden bana farklı bir ilaç vermişler.Muadili olabilir ama eczacılarda dolandırıcı olabiliyormuş demek ki.Beni bilgilendirsiğiniz için teşekkür ederim.

    • GASTREN DUO : 7.79TL

     MAGCAR FORT : 7.79 TL

     İki ilacında fiyatı ayı pek dolandırıcılığa benzetemedim. Sizi mutlaka bilgilendirmesi lazımdı isterseniz eczaneye gidin durumu anlatın açıklama yapacaklardır.

     • 2 saat önce ne kadar haklı olduğum ortaya çıktı kimseye dolandırcı suçlaması yapmam durduk yere sizde kimsenin avukatlığını yapmayın.Meselenin ilaçların fiyatları ile alakası yok! Gider gitmez beni tanıdı hocam hoşgeldiniz dedi durumu anlattım 4 kutu ilacı sorgusuz sualsiz değiştirdi.Ağzını bile açamadı.Reçetede gastren duo yazıyor eczacı elinde o ilaç olmasına rağmen başka ilaç veriyor bana da birşey söylemiyor.Söylese zaten hastane karşısı 5 eczane daha var onun gibi gider ordan alırım.Tatlı su kurnazlığı olsun hadi dolandırıcılık size ağır geldi demek kiGüzel bir hizmet yapıyorsunuz biraz daha objektif olun.Bana inanmamış olabilirsiniz oysa ben sizin yazınızdan sonra eczaneye gitmeyi tercih ettim bakalım açıklama neymiş diye fakat hiçbir açıklama yoktu.Sadece sıkıntı değil hocam değiştirelim hemen dedi…Her meslekte çürük elma çıkabilir!

  • Zehra Nur Hanım, IHTIYOL POM 20 G (HAKAY) adlı ilaçın satış fiyatı 11 TL’dir. Doktora reçete ettirdiğiniz takdirde tutarın %20’sini ödersiniz.

 2. İki gundur dis agrisi cekiyorum ve eczaneden recetesiz novalgin almak istiyorum recetesiz fiyati ne kadar ?