sgk şikayet

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile şikayetlerinizi kuruma çeşitli kanallar aracılığıyla yapabilirsiniz. Bu konuda şikayetlerinizi nasıl oluşturabileceğinizi detaylı açıkmalarla sizlere sunacağız.

SGK Şikayetlerimi Nereye Yapabilirim

1-) Alo 170 Hattı : Telefonla şikayet kaydı oluşturabilirsiniz. Size 72 saat içinde çözüm bulacaklardır verilen takip no’su ile şikayetinizi takip edebilirsiniz. Bu servisi tavsiye ederiz.

2-) İstanbul SGK Şikayet Formu : İstanbul bölge sınırları içerisindeki mevcut şikayetleriniz, önerilerinizi merkez müdürlüğe e-posta aracılığıyla göndererek şikayet kaydı oluşturabileceksiniz.

3-) Bimer : Başbakanlık İletişim Merkezi aracılığıyla şikayetlerinizi oluşturarak en tepeden şikayet ettiğiniz kuruma kadar giden yazışmaları takip edebilirsiniz ve kısa sürede sonuç alabileceksiniz.

SGK Şikayet Etmek İstiyorum

Teefon İle Şikayet Etme

Alo 170 hattını arayarak mevcut şikayetlerinizi operatöre anlatabilirsiniz. İşlem sonucund size takip no’su verilecektir.
İstanbul SGK e-Posta ile Şikayet Etme

İstanbul SGK Şikayet Formu için Tıklayınız

Bimer ile Şikayet Etme

BİMER SGK Şikayet Başvuru için Tıklayınız

Ankara SGK Şikayet Servisi için;

Ankara SGK Şikayet Formu için Tıklayınız

İzmir SGK Şikayet Servisi için;

İzmir SGK Şikayet Formu için Tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2014
Bu yazı en son 28 Ekim 2014 tarihinde güncellenmiştir.

Konu hakkında yorumunuzu yazın


(e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır)

SGK Şikayet (58 Yorum)

  1. Sgk dan yetim aylığı aldım 6ay önce resmi nikahla evlendim çeyiz yardımı için dilekçe verdim 6 aydır farklı tarihlerde dilekçe göndermeme rağmen hiç bir sonuç alamadım şikayet ediyorum

  2. Rahmi delibaş 20 yıldan fazla babasından sahte çürük raporuyla emekli maaşı almaktadır bu şahıs 2 daire bi arsa bir luks araba ve bankada parası olan biri ist avcılar mkp mah beyoglu cadesinde melisa çiçekçiliğin sahibidir maaşı kesilmesin diye dükkan ve diğer mülkler eşinin adına kafa raporu olan biri nasıl ticaret yapar ve ehliyet alır araba kullanır dahası kdv vermemek için dışardan usulsüz fatura toplatan biri

  3. Ası tedavisine basladik. Ilk asimi alip evrakları hazırlayıp sirkeci sgk ya teslim ettim. Yaklasik 2 ay icerisinde para ptt ye yatar dediler 4 aydir sirkeci sgk ne yelefonlara cevap veriyor ne muhatap var. Ha bu arafa 2. Asida aldik bugun onun evraklarini teslim etmeye gittim. Ilk asinin parasi yatmis denildi. Ptt ye tekrar gittim boyle birsey yok. Emekli maasiyla gecinen insanim ilk asi 547 tl ikince asi 577 tl hala ilki bile odenmedi.