SGK TV Canlı

SGK TV’ye 7 gün 24 saat, dünyanın her yerinden izlenebilinicek.

SGK Başkanı Yadigar Gökalp İlhan, vatandaş odaklı çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, vatandaşları hak ve yükümlülükleri konusunda her türlü iletişim araçları ile bilgilendirmek zorunda olduklarını söyledi.

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve vatandaşa ilk elden bilgi vermek amacıyla SGK TV‘yi kurduklarını anlatan İlhan, başta kayıt dışı istihdamla mücadele olmak üzere, sağlık ve emeklilik konularında vatandaşları bilgilendirmeyi ve bilinçlendirmeyi amaçladıklarını ifade etti.

SGK TV’nin, web TV, mobil TV ve kurumsal bilgi ekranlarından oluştuğunu dile getiren İlhan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“SGK TV’ye internet üzerinden 7 gün 24 saat, zaman ve mekandan bağımsız bir şekilde ve dünyanın her yerinden ulaşılabilecektir. SGK TV, çalışma ve sosyal güvenlik alanında doğru bilgiye erişim sağlayacak, tematik bir kanal olacak. İnternet üzerinden sgktv.gov.tr adresinden ulaşılacak, başta çocuklar olmak üzere öğrenciler, gençler, çalışanlar, emekliler, ev hanımları ve toplumun diğer tüm kesimlerine yönelik zengin içerikli yayın yapacak.

SGK TV’de, kamuoyunda sosyal güvenlik bilincini geliştirmeye yönelik bilgi, mesaj, haber, duyuru ve programlar yer alacak.

sgk tv
SGK TV’yi Canlı İzlemek için Tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , ,
Bu yazı en son 21 Ekim 2014 tarihinde güncellenmiştir.

Konu hakkında yorumunuzu yazın


(e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır)

SGK TV Canlı (4 Yorum)

  1. ssk malulenemeklılıgım ret oldu 2008 de emeklıoldum /70 1bobregımı aldılar 1soltestımı aldılar 3 kur beb aldı msanede temızledıler bunaramen retgeldı neyapmalıyım