Key Ödemeleri Aralık

Eksik ve hatalı belgeleri nedeniyle KEY alacaklarını tahsil alamayan 90 bini aşkın KEY sahibinin isimleri Resmi Gazete’de yayımlandı. Ziraat Bankası’nın ilan edilen listelerde adı bulunanlara bugünden itibaren ödeme yapılacak.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi’nin “5939 Sayılı Konut Edindirme Yardımı Hak Sahiplerine Ödeme Yapılmasına Dair Kanunda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun Ve 7 Ocak 2010 Tarihli Ve 27455 Sayılı Resmî Gazete’de Yayımlanan Konut Edindirme Yardımı Hak Sahiplerine Ödeme Yapılmasına Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik İle 5664 Sayılı Konut Edindirme Yardımı Hak Sahiplerine Ödeme Yapılmasına Dair Kanuna 2 Kasım 2011 Tarihli Ve 28103 Sayılı Mükerrer Resmî Gazete’de Yayımlanan 662 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 73’üncü Maddesi İle Eklenen Hükme Göre Tespit Edilen Hak Sahipleri Listesi” Resmi Gazete’nin bugünkü Mükerrer sayısında yayımlandı.

Tasfiye Halindeki Emlak Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sayın, konuya ilişkin ANKA’ya yaptığı açıklamada 90 binin üzerinde kişinin ilk yayınlanan listelerde yer aldığını söyledi.

400 binin üzerinde kişinin eksikliklerinin tamamlanmaya çalışıldığını ifade eden Sayın, Key ödemelerinin Ziraat Bankası tarafından bugünden itibaren başlayacağını bildirdi.

Ödemelerde T.C. kimlik numarasının ibrazı zorunlu olacak.

Key Ödemeleri sorgualaması için www.keyodemeleri.com

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , ,
Bu yazı en son 13 Aralık 2011 tarihinde güncellenmiştir.

Konu hakkında yorumunuzu yazın


(e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır)

Key Ödemeleri Aralık (3 Yorum)

  1. Söz konusu zaman aralığında kesintisiz Çanakkale ili Ezine ilçesinde Matematik öğretmeni olarak çalışmış olmama rağmen Key ödemelerinin az miktarını alabildim.Mağdur durumda olan ben ve benim gibi kamu çalışanlarının haklarının iadesi ne zaman yapılacak…Merakla bekliyoruz..Devlette paran kalmaz anlayışı çok yaygın bir anlayıştır.Ancak elimizde belgelerimiz olmasına rağmen bize ödeme yapılmamasını anlamış değiliz..

  2. sayın bakanım ben ssk giriş tariyim 15 01 1984 hiç boşluk yok gün sayım 1049 gün var yaşım 45 erken emekli dediniz gandırıyorsunuz ardıtık bir şeyler yapın rica olcek