Antalya SGK Şikayet

Antalya SGK Şikayet

Antalya Sosyal Güvenlik Kurumu resmi web sayfası üzerinden gönderdiğiniz şikayetlerinizi dikkate alıyor ve işlem başlatıyor. SGK’nın en aktif ve pozitif çalışma verimlilik gücüyle yeni uygumalara imza atan Antalya SGK kurumu vatandaş odaklı bakış açısıyla hizmetlerini gerçekleştiriyor.

Vatandaşın şikayetlerini dinleyerek sorunların giderilmesini azami şekilde gayret ediyor.

antalya sgk şikayet

SGK Antalya’nın resmi sitesi üzerinden sadece şikayetlerinizi değil;

 • İhbar,
 • Öneri,
 • Diğer,

Düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Antalya SGK Şikayet Kaydı için Tıklayınız

Formu doldukdan sonra “Başvurunuz tarafımıza iletilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.” mesajınızı gördükden sonra işleminiz SGK’ya iletilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , ,
Bu yazı en son 28 Ocak 2015 tarihinde güncellenmiştir.

Konu hakkında yorumunuzu yazın


(e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır)

Antalya SGK Şikayet (5 Yorum)

 1. Ben zorunlu izin adı altında Zorla belge imzalatan imzalanmaması halinde sevilmeyen kişi ilan edilip korkutulan ,veya istifaya Zorlanan ,tazminatı yanacak diye susmak Zorunda kalan bir şirketi şikayet etmek istiyorum.Ama bilgilerim gizli kalmalı.Ne yapabilirim?

  • ALO 170 ya da BİMER kanalı üzerinden isminizin gizli kalmasını talep ederek şikayet kayıtı açtırabilirsiniz.

 2. Ben bir tanidigimi şikayet itmek istiyorum, yalan engelli raporula emekli oldu, hem de kendisi kaçak çalışiyor,karısı da eşine bakım parası alıyor.Nerege şikayet ete belirim.

  • Antalya’da yaşıyorsanız eğer;

   İletişim
   E-Posta antalyasgim@sgk.gov.tr
   Faks (242) 345 17 36
   Telefon (242) 310 46 46
   Adres Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Üçgen Mah. Sokullu Cad. No: 3 Muratpaşa / Antalya

   Şikayet de bulunabilirsiniz.

 3. SAYIN YETKİLİ

  ANTALYA SİGORTA İL MÜDÜRLÜĞÜ ‘NDE HER AY EKSİK GÜN VEYA HERHANGİ BİR İŞİMİZLE İLGİLİ DURUMLARDA TELEFONDA ARADIĞIMIZDA SIKINTI YAŞIYORUZ SORACAK OLDUĞUMUZ KONUYU DAHA DİNLEMEDEN KESTİRİP ATIYORLAR. EKSİK GÜNLERDE DE ÇALIŞAN PERSONELİNİZ HER AY AYRI BİR SIKINTI ÇIKARTIYOR. DAHA ÖNCE ALDIKLARI FORMU BİR SONRAKİ AY BU BÖYLE OLMAZ DİYE SIRF PROBLEM İŞGAL EDİYORLAR. NE YAPMAMIZ GEREKİYOR. SSK NIN İDARİ PARA CEZALARI AĞIR AMA KURUMUNUZDA SIRF İŞVERENLERE CEZA YESİN DİYE OLUŞMUŞ BİR KADRO VAR SANIRIM. BİRAZ İNSİYATİF VE BİRAZDA GÜLER YÜZ İSTİYORUZ. ORADA BİZİM HAYRIMIZA İŞ YAPMIYORLAR AMA BURUNLARINDA KIL ALDIRMIYORLAR. BİZ İNSANIZ HATALAR BİZİM İÇİN AMA BUNU EN AZA İNDİRGEMEK BİZİM ELİMİZDE. BEN BU İŞİ YENİ YAPMIYORUM. KONU İLE İLGİLİ LÜTFEN YARDIMCI OLUNUZ. BİZ GÜLER YÜZLÜ VE ANLATIMI DÜZGÜN BİR KADRO İSTİYORUZ. ONLARDA BİLMEDİKLERİ ŞEYLERİ BİZİ AZARLAYARAK ÇÖZÜM YOLUNA GİDİYOLAR SANIRIM. İŞİ YOKUŞA SÜRMEYE GEREK YOK ANLATIMCI VE TAMAMLAYICI BİR TAVIR SERGİLEMELERİNİ İSTİYORUM.İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER KOLAY GELSİN