Çalışan (4A)


4A Emekli Ödeme Bilgileri

4A Emekli Ödeme Bilgileri

SSK(4A) güvencesine sahip olan emekliler maaş bilgilerini ve emekli maaşında olan kesintileri tek sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca ssk emekli ödeme bilgisi, maaşa ait ne aylık tutar, ödeme günü, ek ödeme..
Çalışan (4A)19 Nisan 2018
İşe Başladım Sigorta Bildirme

İşe Başladım Sigorta Bildirme

  Vatandaş bir işyerinde çalışmaya başladıktan sonra 1 ay içerisinde sadece e-devlet şifresi ile e-Devlet internet adresinden çalışmaya başladıklarını Sosyal Güvenlik Kurumu’na bildirebilmekte. İşe başlayan yeni..
Çalışan (4A)1 Nisan 2018
Tüm SGK Hizmet Dökümü

Tüm SGK Hizmet Dökümü

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) e-Devlet bünyesinde yer alan interaktif uygulamalarını geliştirerek vatandaşın sosyal güvencelerine erişimi kolaylaştırıyor. Yeni geliştirilen bu uygulama ile Tüm SGK Hizmet Dökümü..
Çalışan (4A)1 Eylül 2016
4A Sigortalılık Bildirimi

4A Sigortalılık Bildirimi

Sosyal Gğvenlik Kurumun kapsamında e-Devlet bünyesine yeni eklenen uygulama ile 4a sigorta başlangıç bildirimlerinizi SGK’ya iletebilirsiniz. SGK Sigorta Bildirimi yapmak için aşağıdaki adımları uygulayınız. 4A..
Çalışan (4A)31 Ağustos 2016
4A Hizmet Dökümü

4A Hizmet Dökümü

Sosyal Güvenlik Kurumu kişisel verilerin korunması amacıyla, 4A Hizmet Dökümü işlemini e-Devlet kapısı uzerinden, size özel şifre ile ulaşılması şeklinde hizmet vermektedir. Konu ilgili kaleme..
Çalışan (4A)11 Ocak 2016
SGK Detaylı Hizmet Dökümü

SGK Detaylı Hizmet Dökümü

e-Devlet üzerinden SGK hizmet dökümü sayfasına eriştiğinizde eski primlerinizi birden göremez ve telaşlanırsanız oysaki sorgulama sayfasında açılan ekran sizin hizmet dökümünüzün son 6 ay içinde..
Çalışan (4A)5 Ocak 2016