Haydarpaşa Numune Hastanesi Randevu

Haydarpaşa Numune Hastanesi RandevuHaydarpaşa haydarpasa numune randevusuNumune Hastanesi Randevu işlemlerinizi internet üzerinden nasıl gerçekleştirebileceğinizi size detaylı olarak ve her bireyin bu işlemi kolayca bir şekilde gerçekleştirebileceği şekilde, basit anlatımlarla sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Haydarpaşa Numune Hastanesi Randevu alma işlemleri sırasında eğer bir sorunla karşılaşırsanız bize aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

HAYDARPAŞA NUMUNE HASTANESİNE NASIL RANDEVU ALINIR

Polikliniklik hizmetletleri öncelikli Telefon ve İnternet Randevusu ile hizmet vermektedir.  Biz hastalara daha rahat hizmet alabilmesi için İnternet randevusu alarak müracaat etmelerini öneriyoruz.

Aşağıdaki bağlantıdan randevu sisteminin giriş ekranına ulaştıktan sonra T.C Kimlik numarası ve daha önceden belirlediğiniz şifre ile sisteme giriş yapınız.

  • Alternatif olarak sisteme e-Devlet şifrenizlede giriş yapabilirsiniz. Bunun için giriş ekranındayken “e-Devlet ile Giriş” butonuna tıklayınız.

MHRS sistemine üye değilseniz ve ilk kez giriş yapıyorsanız, her vatandaş için ayrı hesap açıldığı için yeni üye butonunu tıklayarak yönlendirmeleri takip ederek şifre alabilirsiniz.

Haydarpaşa Numune Hastanesi Randevu

Haydarpaşa Numune Hastanesinden Randevu Almak için Tıklayınız

Üst bağlantıdan MHRS sistemine kişilel bilgilerinizle başarılı olarak giriş yaptığınız taktirde direk olarak Haydarpaşa Numune Hastanesi randevu sayfasına yönlendireleceksiniz.

ÜYE DEĞİLİM NE YAPMAM GEREKİYOR

Eğer sisteme üye değilseniz ve ilk kez giriş yapıyorsanız, her vatandaş için ayrı hesap açıldığı için “YENİ ÜYE” butonuna tıklayarak yönlendirmeleri takip edip, şifre belirlemeniz gerekmektedir. SSK hastane randevu için gerekli girişi yaptıktan sonra önünüze açılan randevu hastane modülünden, dilediğiniz hastaneyi poliklinik ve doktor tercihini yapıp e randevu alma işleminizi tamamlayınız. Ayrıca e-Devlet şifrenizlede sisteme giriş yapabilirsiniz.

Randevu Aldıktan Sonra;

  • Hasta Kayıt Görevlisi, size, muayene saati, muayene olunacak Uzman Hekim, muayene olacak hasta adı, soyadı ve hastanın Hastane İşletim  Sistemi (HİS) numarası bulunan bir fiş verecektir.
  • Muayene olunacak Uzman Hekimin monitöründe adınız, soyadınız ve muayene saatiniz yazılı olacaktır. Sistem buna göre düzenlenmiş olup, verilen saatten önce muayene olabilmeniz mümkün değildir.
  • Bekleme süresinde, gerektiğinde Uzman Hekimden ziyade Hasta Kayıt ve yönlendirme Görevlisi ile iletişim sağlamanız gerekmektedir.
  • Sosyal güvenceniz yok ise , poliklinik binasının girişindeki Genel Hizmetler bankosundaki vezneye uğrayınız. Ardından randevu aldığınız polikliniğin önündeki sekreterlikten randevunuzu onaylatıp muayenenizi olabilirisiniz. 

TELEFONLA RANDEVU ALMA

Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından ALO 182 aranır.
Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. Kimlik Numarası verilir.
Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir.
Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir.
Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

Not: Telefon görüşmesi ücrete tabidir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , ,
Bu yazı en son 24 Ocak 2016 tarihinde güncellenmiştir.

Konu hakkında yorumunuzu yazın


(e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır)