SSK Randevu Göztepe

göztepe ssk randevu almaSSK Randevu Göztepe, SSK randevu merdivenköy polikliniğinden nasıl randevu alabileceğinizi size detaylı ve pratik bir şekilde anlatacağız. SSK Randevu Göztepe alma işlemleri sırasında eğer bir sorunla karşılaşırsanız bize aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Eskiden goztepehastanesi.gov.tr üzerinden randevu alınabiliyordu fakat artık randevu alma işlemleri mhrs.gov.tr/‎ üzerinden yapılmaktadır. Şu anda hala Göztepe hastanesinde randevu alma sistemi gözükmesine rağmen sistem çalışmamaktadır. Bu yüzden hastanenin sitesinden randevu almaya çalışarak vakit kaybetmeyin. Konuda anlatılan bağlantılar ve anlatımlar vasıtası ile kolayca randevu alabileceksiniz.

Göztepe SSK Randevu Nasıl Alınır

Merdivenköy Polikliniği öncelikli olarak Telefon ve İnternet Randevusu ile hizmet vermektedir. Hemen hemen her polikliniğin randevu alamayan hastalarımız için belli kontenjanda randevusuz hasta müracaatı da mümkündür. Biz hastalarımızın daha rahat hizmet alabilmesi için Telefon ve İnternet randevusu alarak müracaat etmelerini öneriyoruz.

SSK internetten randevu için tüm vatandaşlara tek bir merkezden ulaşım imkanı sağlayarak, ssk randevu alma sistemini değiştirmiştir bundan sonra tek bir site üzerinden randevularınızı alabileceksiniz.

göztepe ssk randevu

Göztepe SSK Hastanesi Randevu için Tıklayınız

  • Üst bağlantıdan “TIKLAYINIZ” Bölümüne tıkladıkdan sonra direk olarak GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ RANDEVU SAYFASINA YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ.

Sisteme giriş yapmak için “T.C. Kimlik Numarası” ve “Parola” kısımını doldurdukdan sonra Giriş butonuna tıklayarak SSK Randevu sisteme giriş yapabilirsiniz.

Randevu Alabileceğiniz Bölümler

*Dahiliye
* Cildiye
* Göz
* Nöroloji
* Ortopedi
* KBB (Kulak Burun Boğaz)
* Fizik Tedavi
* Genel Cerrahi
* Üroloji
* Beyin Cerrahi
* Kadın Doğum
* Psikiyatri
* Plastik Cerrahi
* Göğüs Hastalıkları
* Endokrin
* Enfeksiyon Hastalıkları
* Çocuk Psikiyatri
* Romatoloji
* Hematoloji
* Gastroenteroloji
* Kardiyoloji

Üye Değilim Ne Yapmam Lazım ?

Eğer sisteme üye değilseniz ve ilk kez giriş yapıyorsanız, her vatandaş için ayrı hesap açıldığı için yeni üye butonunu tıklayarak yönlendirmeleri takip edip, şifre belirlemeniz gerekmektedir. SSK hastane randevu için gerekli girişi yaptıktan sonra önünüze açılan randevu hastane modülünden, dilediğiniz hastaneyi poliklinik ve doktor tercihini yapıp e randevu alma işleminizi tamamlayınız.

Göztepe SSK Telefonla Randevu Alma

Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından ALO 182 aranır.
Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. Kimlik Numarası verilir.
Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir.
Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir.
Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.
Not: Ücretlidir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , , , ,
Bu yazı en son 31 Mart 2014 tarihinde güncellenmiştir.

Konu hakkında yorumunuzu yazın


(e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır)

SSK Randevu Göztepe (7 Yorum)

  1. göztepe romatoloji bölümüne 4 aydır randevu alamıyom hastaneye gidiyom randevusuz bakmıyolar internetten veya tel de alın diyolar ama her aradığımda dolu oluyo biz nasıl muayene olacağız öğrenebilirmiyim.benim hastalığım dah mı kötü olsun bu nasıl bi iştir ihtiyacı olmayan gitmez zaten randevu almamamız için herşey yapılıyo bi çözüm bekliyorum dün sabah gitti hastaneye geri gönderdiler ben ağlayarak çıktım hastaneden bu nasıl bi insanlık bu nasıl bi vicdandıır soruyorum size….

  2. Annem için yarım saattir online randevu almaya çalışıyorum ve kesinlikle alamıyorum. Hastane adını kaç kere yazdım kesinlikle tanımıyor ve farketmez kısmına tıklamaya çalışıyor. Hastanelerin adı sistemde olmasına rağmen nasıl tanımıyor bunu bir türlü anlayamadım. Sadece zamanımı boşa harcadım. Bunun en yakın zamanda düzeltilmesi gerekiyor. Saygılarımla