Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu

ümraniye devlet hastanesi randevu alma

Ümraniye Devlet Hastanesi Randevu Alma işlemlerinizi internet üzerinden nasıl gerçekleştirebileceğinizi size detaylı olarak ve her bireyin bu işlemi kolayca bir şekilde gerçekleştirebileceği şekilde, basit anlatımlarla sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Ümraniye eğitim ve araştırma hastanesi randevu işlemleri sırasında eğer bir sorunla karşılaşırsanız bize aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

  • Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Poliklinik Hizmetleri Hastanenin Ana Bina ve Ek Hizmet Binasında 08:30-12:00 ve 13:00-16:30 saatleri arasında verilmektedir.

ümraniye devlet hastanesi randevu

ÜMRANİYE DEVLET HASTANESİNE NASIL RANDEVU ALINIR

Polikliniklik hizmetletleri öncelikli Telefon ve İnternet Randevusu ile hizmet vermektedir.  Biz hastalara daha rahat hizmet alabilmesi için İnternet randevusu alarak müracaat etmelerini öneriyoruz.

Aşağıdaki bağlantıdan randevu sisteminin giriş ekranına ulaştıktan sonra T.C Kimlik numarası ve daha önceden belirlediğiniz şifre ile sisteme giriş yapınız.

  • Alternatif olarak sisteme e-Devlet şifrenizlede giriş yapabilirsiniz. Bunun için giriş ekranındayken “e-Devlet ile Giriş” butonuna tıklayınız.

MHRS sistemine üye değilseniz ve ilk kez giriş yapıyorsanız, her vatandaş için ayrı hesap açıldığı için yeni üye butonunu tıklayarak yönlendirmeleri takip ederek şifre alabilirsiniz.

ümraniye ssk randevu alma

Ümraniye Devlet Hastanesinden Randevu Almak için Tıklayınız

Üst bağlantıdan MHRS sistemine kişilel bilgilerinizle başarılı olarak giriş yaptığınız taktirde direk olarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu sayfasına yönlendireleceksiniz.

ÜYE DEĞİLİM NE YAPMAM GEREKİYOR

Eğer sisteme üye değilseniz ve ilk kez giriş yapıyorsanız, her vatandaş için ayrı hesap açıldığı için “YENİ ÜYE” butonuna tıklayarak yönlendirmeleri takip edip, şifre belirlemeniz gerekmektedir. SSK hastane randevu için gerekli girişi yaptıktan sonra önünüze açılan randevu hastane modülünden, dilediğiniz hastaneyi poliklinik ve doktor tercihini yapıp e randevu alma işleminizi tamamlayınız. Ayrıca e-Devlet şifrenizlede sisteme giriş yapabilirsiniz.

Randevu Aldıktan Sonra;

  • Hasta Kayıt Görevlisi, size, muayene saati, muayene olunacak Uzman Hekim, muayene olacak hasta adı, soyadı ve hastanın Hastane İşletim  Sistemi (HİS) numarası bulunan bir fiş verecektir.
  • Muayene olunacak Uzman Hekimin monitöründe adınız, soyadınız ve muayene saatiniz yazılı olacaktır. Sistem buna göre düzenlenmiş olup, verilen saatten önce muayene olabilmeniz mümkün değildir.
  • Bekleme süresinde, gerektiğinde Uzman Hekimden ziyade Hasta Kayıt ve yönlendirme Görevlisi ile iletişim sağlamanız gerekmektedir.

Gastroenteroloji Polikliniği’ne her gün 20:00 – 22:00 saatleri arasında 0216 656 56 56 Telefon Numarası ile randevu verilebilm
ektedir.

TELEFONLA RANDEVU ALMA

Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından ALO 182 aranır.
Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. Kimlik Numarası verilir.
Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir.
Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir.
Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

Not: Telefon görüşmesi ücrete tabidir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , ,
Bu yazı en son 22 Ocak 2016 tarihinde güncellenmiştir.

Konu hakkında yorumunuzu yazın


(e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır)

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu (1 Yorum)