SGK Emekli Maaşım Bağlandımı

Sponsorlu Bağlantılar

SGK Emekli Maaşım Bağlandımı

emekli maaşım bağlandı mı

Emeklilik başvurusunda bulunan vatadaşlar maaşlarının bağlanıp, bağlanmadığını öğrenmek isterler. Bu bilgiye en doğru şekilde ulaşmak için sizi doğru yönlendirmeler yapacağız.

Emeklilik öncesi tüm işlemlerinizin tamamlandığınıza eminseniz aşağı bölümde size sunduğumuz bağlantıyı kullanarak e-Devlet sistemi üzerinden emekli maaşınızın bağlanıp bağlanmadığını sorgulayarak hızlıca son durumunu görebilirsiniz.

Maaş bağlanması süresi genelde ortalama 1-3 ay arasında tamamlanmaktadır.

Nasıl Öğrenebilirim ?

Alt kısımdaki bağlantıdan e-Devlet sistemine kimlik ve şifrenizle giriş yaptıkdan sonra doğrudan sizi sorgulama ekranına yönlendirecektir.

Emekli Maaşım Bağlandımı Öğrenmek için Tıklayınız

Emekli maaşım bağlandımı sorusunun cevabını iliniz veya ilçenizde bulunan SGK Müdürlüğüne giderek sahsen başvurada bulunarak kendinize emekli maasinin bağlanip bağlanmadiğini öğrenebilirsiniz. Hatta gidemeyecek bir durumunuz varsa SGK merkezine telefonla ulaşıp emeklilik işlemlerinizin ne durumda olduğunu öğrenebiliyorsunuz.

Dipnot : Üst bağlantıdaki sistemden eğer emekli aylık bilginiz bağlanmamış ise de bu rada henüz emeklilik işlemlerinizin olmadığını zaten size sistem olarak bildirecektir.

Çalışan (4A)

 1. Mustafa diyor ki:

  3 ay sonra emekli maaşı bağlanacak olan kişi bu geçen sürede parasız ne yapacak. Devletimiz primleri çok hızlı alıyor. Bu işlem neden bu kadar gecikiyor. Bir kurumun bu kadar yavaş çalışmasını aklım almıyor. Gerekçesini merak ediyorum.

 2. Yönetici diyor ki:

  Yazımız güncellenmiştir.

 3. ESİN diyor ki:

  6 Eylül 2015 tarihinde babam kağıtlarını verdi. Sistemden baktığımda kişisel bilgileri yer alıyor, başka bilgi hiç yer almamış. Ne zaman maaş alınmaya başlar, başlamış mıdır? Bunlarla ilgili yanıt verir misiniz?

  • talip özdolay diyor ki:

   eşim için 17 eylülde dilekçeyi verdik…22 kasımda ilk maaşımızı alacağız…80 günlük olarak…maaş bağlanma suresi 1-3 ay arası değişiyor…

 4. tufan başkan diyor ki:

  Bende şubat 10 da verdim emeklilik dilekçemi siz nereden bakip bilgi aliyorsunuz arkadaş bana da söylermisiniz … Teşekkürler ….

 5. nural akarçay diyor ki:

  12 şubatta dilekçemi verdim hala emekli maaşı bağlanmadı nedir sebebi

 6. şemseddin aslan diyor ki:

  nekadar emekli maaşı alırım

 7. ahmet kırım diyor ki:

  ben daha 25/11/2014 teverdim daha 28/02/2015 alamadım

 8. ibrahim doganay diyor ki:

  Merhaba ben 21 ocak ta verdim emeklilik kağıtlarımı , bu ay Şubat ayında emeklilik te ilk maaşımı alabilirmiyim sizce sistemde baktigimizda onaylanmış ama alabilirmiyim.

Konu İle İlgili Yorum Yaz