SGK Hizmet Dökümü

Sponsorlu Bağlantılar

SGK Hizmet Dökümü işlemleri 15 Aralık 2011 tarihinden itibaren SGK Sorgulamaları artık şifresiz olarak yapılabiliyor. Daha önce e-Devlet sisteminde yer alan SGK Hizmet Dökümü uygulamasına artık size özel kişisel kimlik bilgilerinizi girerek SGK Sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında Hizmet dökümüzü nasıl alacağınızı alacağız.  SGK Sorgulama işlemi içinT.C. kimlik numarasının yanında nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no gibi herkes tarafından bilinemeyecek özel bilgilerin girilmesi gerekiyor.

SGK HİZMET DÖKÜMÜMÜ NASIL ALABİRİM

Yeni uygulamada T.C. kimlik numarasının yanında nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no gibi herkes tarafından bilinemeyecek özel bilgilerin girilmesi gerekiyor.

sgk

SGK Hizmet Dökümü Almak için Tıklayınız

Üstdeki bağlantıdan giriş yaptıkdan sonra formu kişisel bilgilerinizle doldurup “Sorgula” butonuna bastıkdan sonra aşağıdaki gibi ekran ile karşılaşacaksınız. Açılan sayfanın  sağ kısmında ki menüden Hizmet Dökümü 4A yı tıkladıkdan sonra SSK Sorgulama yapabilirsiniz. Dilerseniz ekranın sağ kısmında PDF yazan yere tıklayarak  SGK Hizmet Dökümünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

sgk hizmet döküm

Dipnot : Uyruk bölümünden herhangi biryeri seçmeden formu doldurun.

* Herhangi bir problele karşılaşırsanız bize aşağıdan yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Çalışan (4A)

 1. MAHMUT diyor ki:

  01,01,1987 ile 15.10.1991 yılları arasında 679 günlük ssk lı çalışmışlığım var. belge halinde ama şimdiki tabloda yer almamakta . bu sure nasıl bu tablolarda yer alabilir.
  saygılarımla

 2. SEYİT ALİ ŞAHAN diyor ki:

  Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederim, bilgilerime ulaşabildim emeğinize sağlık selamlar.

 3. Şahin diyor ki:

  merhabalar, Turkiye vatandasi degilim fakat tc kimlik numaram var. sisteme girmemde hicbir sorun yok ama hizmet dokumu almak istedigim zaman kisi bulunamadi veya kayit bulunamadi diye uyari aliyorum. en azindan ciktisini alabilecegim resmi bir kayit olmadigini gosteren dokum olmasi gerekiyor, cunku suan benden talep ediliyor hizmet dokumu. nerden edinebilirim bunu?

 4. İPEK diyor ki:

  Dünden beri 4A Hizmet dökümü almak istiyorum bilgilerim doğru olmasına rağmen Hatalı bilgi girdiniz. Kontrol edip tekrar giriniz. diye hata veriyor. Yorumlardan okuduğum kadarıyla genel bir sıkıntı sanırım nasıl bir çözüm yolunuz var?

Konu İle İlgili Yorum Yaz