SGK Hizmet Dökümü

Sponsorlu Bağlantılar

SGK Hizmet Dökümü işlemleri 15 Aralık 2011 tarihinden itibaren SGK Sorgulamaları artık şifresiz olarak yapılabiliyor. Daha önce e-Devlet sisteminde yer alan SGK Hizmet Dökümü uygulamasına artık size özel kişisel kimlik bilgilerinizi girerek SGK Sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında Hizmet dökümüzü nasıl alacağınızı alacağız.  SGK Sorgulama işlemi içinT.C. kimlik numarasının yanında nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no gibi herkes tarafından bilinemeyecek özel bilgilerin girilmesi gerekiyor.

SGK HİZMET DÖKÜMÜMÜ NASIL ALABİRİM

Yeni uygulamada T.C. kimlik numarasının yanında nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no gibi herkes tarafından bilinemeyecek özel bilgilerin girilmesi gerekiyor.

sgk

SGK Hizmet Dökümü Almak için Tıklayınız

Üstdeki bağlantıdan giriş yaptıkdan sonra formu kişisel bilgilerinizle doldurup “Sorgula” butonuna bastıkdan sonra aşağıdaki gibi ekran ile karşılaşacaksınız. Açılan sayfanın  sağ kısmında ki menüden Hizmet Dökümü 4A yı tıkladıkdan sonra SSK Sorgulama yapabilirsiniz. Dilerseniz ekranın sağ kısmında PDF yazan yere tıklayarak  SGK Hizmet Dökümünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

sgk hizmet döküm

Dipnot : Uyruk bölümünden herhangi biryeri seçmeden formu doldurun.

Sorgulama sırasında eğer “Cilt No” yanlış uyarısı ile karşılaşıyorsanız aşağıdaki bağlantında sorunun çözümüne ilişkin yazımıza ulaşabilirsiniz.
Cilt No Yanlış hatası çözümü için Tıklayınız

* Herhangi bir problele karşılaşırsanız bize aşağıdan yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Çalışan (4A)

 1. efe diyor ki:

  sgk varmı nerden giriliyo

  • Yönetici diyor ki:

   Konuda yer alan “SGK Hizmet Dökümü Almak için Tıklayınız” bağlantısı üzerinden sisteme giriş yapabilirsiniz.

 2. Bülent diyor ki:

  Merhaba,

  SSK Hizmet dökümü bilgisini almak için E-HİZMETLER GİRİŞ EKRANI sayfasından TC kimlik bilgilerimi girdiğimde “Hatalı bilgi” şeklinde olumsuz yanıt alıyorum. Ancak bilgiler hatalı değil. SSK Sicil no ile baktığımda sadece 1 yıllık primleri görebiliyorum. Kimlik nolu sorgulamadaki hata nedir acaba ?

  Kolay gelsin.

  • Yönetici diyor ki:

   T.C No ile birlikte diğer istenilen bilgileri doğru olduğuna emin olarak tekrar giriniz. Eğer doğru bir şekilde giriş yapmanıza rağmen bu hata ike karşılaşıyorsanız aşağıdaki bağlantıdan sorunun çözümüne ilişkin yazı yayınladık.

   http://www.sgk.gen.tr/genel/cilt-no-yanlis.html

   Altenatif olarakda e-Devlet üzerinden SSK Sorgulama işlemide yapabilirsiniz.

 3. ali diyor ki:

  Ya sgk hizmet dökümü nü görebileceğim düzgün güvenli bir sayfa yokmu abaca hangi sayfaya girsem sertifika sorunu diyor dalga geçer gibi

 4. esra diyor ki:

  sgk bağkur yapılandırmaları son gün ne zaman

Konu İle İlgili Yorum Yaz