SGK Sorgulama

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl SGK Sorgulaması Yapabilirim?
Aşağıdaki bağlantıdan e-Devlet sitesine giriş yaptıkdan sonra “Kimliğimi Şimdi Doğrula” bağlantısına tıklayınız. Daha sonra “e-Devlet Şifresi” bölününü tıkladıkdan sonra “T.C. Kimlik No” ve “e-Devlet Şifrenizi” yazarak SGK Sorgulama panelini görüntüleyebilirsiniz.


SGK Sorgulaması için tıklayınız
SGK Sorgulama işlemlerini 1 kasım itibariyle sgk.gov.tr üzerinden web sitesi üzerinden kaldırarak, yeni SGK Sorgulama sayfasını e-Devlet sistemi üzerinden devam edilmeye başlandı.

Çalışan (4A)

 1. birol diyor ki:

  02.01.1985 den 540 ssk.var 31.08.1999 yılından bağkur sicil numaram var ama hiç ödemişliğim yok bağkuru borçlanıp emekli olabilirmigyim ve bağkura ne kadar ödeme yapmam gerekiyor doğum tarihim 10.10.1965 saygılarımla arz ve rica ederim.

 2. mehmet yararlı diyor ki:

  Devlet şifresini nasil aliriz acaba

 3. Çetin Kemal Traş diyor ki:

  Oğlum 21 yaşında ve üniversite öğrencisi …sağlık hizmetlerinden yararlanıyor mu? nasıl öğrenebilirim..

  • Yönetici diyor ki:

   Eğer siz çalışan yada emekli iseniz üniversite boyunca 25 yaşını geçmediği sürece sizin üstünüzden sağlık yardımcı alabilir. Sorgulaması için provizyon kontrolü yapabilirsiniz.

 4. belma diyor ki:

  merhaba

  1972 yılında sigortalı olarak çalışmış
  sigorta numarasından ssk dökümünü bulamıyorum,nasıl ulaşabilirim ayrıca kısa süre çalışması var.borcunu ödeyip emekli olabilirmi? 1954 doğrumlu

  Teşekkürler

 5. murat diyor ki:

  2gunluk rapor paramı almadım yardımcı olurmusunuz nasıl alacagım önem ve rıcam olur

 6. murat diyor ki:

  2gunluk paramı almadım yardımcı olurmusunuz nasıl alacagım önem ve rıcam olur

 7. yücel diyor ki:

  böyle insanların vaktini çalma hakınız yok bir türlü hizmet dökümüne ulaşamıyorum

 8. murat onat diyor ki:

  merhaba 28 yaşındayım.part time olarak çalışıyorum.daha önce aile gelir tablosunu yaptırdım anacak her işe giriş çıkışa yenilememi söylediler.iş yerim 8 gün sigortamı yatıracak ve üniversite öğrencisiyim.25 yaşına kadar babadan bakılabileceğimi söylediler. tekrar gelir testi yaptırırsam diğer kalan günlerimin primi ortalama ne kadar olur bilgilendirirseniz sevinirim.

 9. HAKKI ELİBOL diyor ki:

  sgk yafazla pirim ödemişim bunu almak için sgk ya dilekçe verdim .bilgilendiril medim bu parayı ne zaman alabilirim not..lütfen acele bilgilendiriniz .

 10. mustafa karaman diyor ki:

  son intibak gelirime bakınca ssk pirimimin eksik oldugunu ve kamu emeklisi olmama rağmen, özel sektör emeklisi olarak kayıt yapılmış. bu durum bende maaş ve intibak gelirimin eksik hesaplandığı intibası oluşturdu. gerekenin yapılacağı inancıyla saygılarımı iletirim. mustafa karaman. ( not)bu meil adresine bildirilmesini, saygılar.

 11. gül diyor ki:

  ben kockarova gulshirin benm ssk e işlemlerım başlanmişmi hasan aras adyna

 12. KAZIM FAZLIOĞLU diyor ki:

  1980 yılı libya da iş kazası sonrası malül maaşa bağlıyım 7 nesil olarak ancak agustos deprem öncesi ve sonrası maaşlarım kesilmiş ve ne zaman bağlanacağım ..

 13. mehmet tas diyor ki:

  ne zaman emeklı olmam ıcın dökuman istıyorum

 14. Hayri diyor ki:

  Detaylı bilgilendirme için teşekkürler sonunda ssk sorgulamasını yaptım.

Konu İle İlgili Yorum Yaz