SGK Sorgulama TC ile

Sponsorlu Bağlantılar

tc no ile sgk sorgulamaSGK Sorgulama TC ile, SSK sorgulama tc kimlik no ile

İnternet üzerinden 3 şekilde SSK Sorgulamasını yapabilirsiniz. Şimdi size bu yazımızda en basit olanı T.C no ile kısmı SSK Sorgulasını anlatacağız.

T.C Kimlik NO ile Nasıl Sorgulama Yapılır ?

SSK’nızın yatıp yatmadığını gönül rahatlığıyla görebilirsiniz. Şimdi size T.C kimlik numaranızla son 12 aylık SSK Sorgulamasını aşağıdaki bağlantıdan yapabilirsiniz.

tc ile ssk sorgulama

T.C No ile SSK Sorgulama için Tıklayınız

 

* Herhangi bir problemle karşılaşırsanız bize aşağıdan yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Çalışan (4A)

 1. Hacı Önal diyor ki:

  Tarihini tam hatırlayamadığım 2-3 yıl önce Gemlik devlet hastahanesi diş polikinligin de total protez diş taktırdım.Ancak yanlış ölçü alınmış olmalıki dişleri kullanamadım.Doktor tarafından iki üç sefer düzeltilmesi için labaratuvara gönderildi.Ancak fayda vermedi.Aynı doktora baaş vurdum zamanı geldiğinde gel yeniden yapalım.Ancak o zamanı bilemiyorum.Bu konuda yardımcı olurmusunuz.

 2. MERYEM diyor ki:

  BİLGİLERİME GİRMEK İSTİYORUM AMA KİMLİĞİMİ KAYBETTTİM CİLT NUMARAMI BİLMİYORUM SİGORTALIİŞE BAŞLADIM SİGORTAMIN BAŞLAYIP BAŞLAMADIĞINI BİLMİYORUM NASIL BİR DURUM BU YAA

  • Yönetici diyor ki:

   Bu sayfadaki sorgulama ile sadece T.C kimlik no’nuz ile sorgulama yapabilirsiniz. Fakat işe yeni başladığınız için sigortanızın görünmesi 1-2 ayı bulur.

 3. Necla diyor ki:

  Merhaba..
  Sigortalı çalışmayanların devlete borcu oldugunu ögrendim ve kontrol ettiğimde benim de borcum göründü.. Ancak ben yetim maası alıyorum ve babamın sigortasından yararlanıyorum ve çalışmıyorum.. 170 hattı benim borcum olmaması gerektiğini söyledi,bunu nasıl kontrol edebilirim,nerden öğrenebilirim?
  Teşekkürler

  • Yönetici diyor ki:

   Evet size borç çıkmaması gerekli. Size en yakın SGK merkezine giderek bu durumu sonuçlandırabilirsiniz. Tescil bölğmündkei memurların borcunuzu silme yetkisi vardır.

 4. hamit diyor ki:

  1984 girisim var 81 gun prim odenmis emekli olmak icin ne gerekli

 5. oktay hayta diyor ki:

  ne zaman emekli olurum

 6. Mehmet GÜL diyor ki:

  26.12.2012 de eşimi kayıp ettim yeni evlendim yeni eşimi s s g ye kaydı için neler gerkli.

 7. ayhan sevgi diyor ki:

  selamlar ben 1964 doğumluyum ve 1984 de askere gittim 550gün askerlik yaptım 1986 da ssk girişim var o günden bu güne kadar 4655 gün pirimim gözüküyo 1 askerlik borçlanması yapa bilirmiyim 2 eksik pirimi ödeyerekten emekli olabilirmiyim şimdiden teşekür ederim

 8. melek belovacikli diyor ki:

  Babamdan yetim aylığı ne zaman baglanacak

 9. SEVİL KALENDER ŞAN diyor ki:

  BEN SGK Lİ ANTALYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE GÖREV YAPMAKTAYIM İKİKEZ HİZMETBORÇLANMASI YAPMAKİÇİN DİLEKÇEVERDİMAMA HENÜZ BİR NETİCE ALAMADIM TARAFIMA BİLGİ VERLİMESİNİ İSİTİYORUM DİLEKE ÇE TARİHLERİM 07.02.2014-7046129-07.02.2014-7046127 ARTI BU DİLEKÇELERİME ÇEVAP ALAMADIĞIMDAN DOLAYI TEKRAR DİLEKÇE VERDİM 24/04/2014-7051218-24/04/2014-7051220 LÜTFEN DİLEKÇELERİMLE İLGİLİ TARAFIMA BİLGİ VERLİMESİNİ İSTİYORUM SAYGILARIMLA 05363277518 TELEFINUM

 10. alena diyor ki:

  yalana dogru denilmez kadere yalansın bilinmez ama iftiraya zulum dunya olsan dunersin gul olsan solarsin hayat olsa kahpesin be

 11. alena diyor ki:

  bn seversem temelli

 12. talip kornek diyor ki:

  SGK bilgilerime ulaşamiyorum

 13. hacı ahmet diyor ki:

  sigorta başlangıcım 1989özürlüyüm nezaman emekli olabilirim
  pirim2800günyaşım45

 14. tayfun diyor ki:

  BANA YARDIMCI OLACAK KİMSE YOKMU ARKADAŞLAR GSS BORCUNU ÖDESEM ŞİMDİ HADİ İLERDE AF ÇIKTI BOŞAMI GİDECEK PARALAR VEDE BU FAİZİNİ SİLDİREBİLİYORMUYUZ

 15. tayfun diyor ki:

  öncelikle merabalar ben askerden geleli 2 sene oluyor nerden baksan geldgimde gelir testi yaptırmam lazımmış ama bilmiyordum ve borcum şu an itibariyle 962.000 tl olmuş ve ben bu BORCU ÖDEDİGİM TAKTİRDE HADİ AF ÇIKTI BU PARALAR NEREYE GİDECEK İADE EDİLECEKMİ YOKSA BOAMI ÖDEMİŞ OLACAGIM DEVLETİN ZİMMETİNEMİ GECEÇEK ÖYLE OLURSA ZEHİR ZIKKIM OLSUN ALLAH ÇIKARTSIN İNŞALLAH…

  VE ŞUDA VAR KAYMAKAMLIGA GİTTİM EN AZ 5 6 AY SİGORGTAM OLMAMASI LAZIMMIŞ GELİR TESTİ YAPTIRMAM İÇN BU NE İŞTİR ARKADAŞ RESMEN MİLLETİ KEKLİYORLAR BEN HADİ 6 AY İŞTEN ÇIKSAM BU BORÇUM SİLİNECEK DİYE HAWADAN.. BEN NE YİYİP NE İÇECEGİM SİGORTAM NASIL YATACAK İŞTE DİYORUMYA ALLAH ÇIKARTSIN ÇOLUGUNDAN ÇOCUGUNDAN … sadece merak ettigim bu gss yi ödedikten sonra af çıkarsa ödedigimiz paralar nereye gidecek ……….

 16. yusuf sarpkaya diyor ki:

  gözlük çerçevem ne zaman

 17. Mustafa Yer diyor ki:

  Ben1983 doğumluyum.2004 eylülde sigortali olarak ise basladim 871 günüm var.2007 nisanda da esnaf bagkurlu oldum.acaba ben ne zaman ve kaç yasinda emekli olabilirim.

 18. abdurrahman atmaca diyor ki:

  nesaman emekli olcam

 19. Arzu Kır diyor ki:

  SGK’ nın internet sayfasından borç bilgilerime ulaşamıyorum. Oysa daha bir hafta önce internet üzerinden girebiliyor, görebiliyordum! Hatta 2014 Mart prim borcumu bile ödedim! Ne değişti? Neden bugün giremiyorum? Efendim, şahsen başvurmalıymışım! Kime, nereye? Kırkyılık SGK fındıklı hizmet binası boşaltıldı, personel dağıtıdı, hizmet dağıtıldı…. Nereye kime BAŞVURACAĞIM? ŞAKA MI BU?

Konu İle İlgili Yorum Yaz