SGK Sorgulama

Sponsorlu Bağlantılar

sgk sorgulamaSGK Sorgulama işlemleri 15 Aralık 2011 tarihinden itibaren SGK Sorgulama Sorgulamaları artık şifresiz bir şekilde yapılabiliyor. Daha önce e-Devlet sisteminde yer alan SGK Sorgulama uygulamasına artık size özel kişisel kimlik bilgilerinizi doldurarak SGK Hizmet Dökümünüzü alabilirsiniz. Yazımızın devamında SGK Sorgulaması hakkında tüm detaylara yer vereceğiz.

SGK SORGULAMASINI NASIL YAPABİLİRİM?

Yeni uygulamada T.C. kimlik numarasının yanında kişinin baba adı, nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no, aile sıra no gibi herkes tarafından bilinemeyecek özel bilgiler isteniyor.

sgk

SGK Sorgulama İşlemi için Tıklayınız

Üstdeki bağlantıdan formu kişisel bilgilerinizle doldurup “Sorgula” butonuna bastıkdan sonra aşağıdaki gibi ekran ile karşılaşacaksınız. Bu ekrandan SGK Sorgulama yaparak hizmet dökümüzü alabilirsiniz.

sgk hizmet döküm

Çalışan (4A)

 1. Kenan diyor ki:

  her bilgiyi doğru giriyorum zaten kimlik no ve sicil sonra da kodu istiyorl defalarca doğru girdim ama girmek mümkün değil. ne olacak böyle ben sigortadökümümü nasıl göreceğim görmem mümkün değil mi?

 2. ahmet yigit diyor ki:

  5,2.1970 dogumluyum
  25,9,1986 da işe başladım 5300 gün pirim isteniyor benden 5544 günüm var nasıl erken emekli olurum teşekkürler

 3. Seyit diyor ki:

  bütün bilgilerimi doğru giriyorum yinede hatalı bilgi girdiniz diye uyarı veriyor 4 – 5 defa denedim sıkıntı sistemde mi ?

 4. fadi diyor ki:

  yabancı çalışan ülkesine döneceği zaman toplu sigorta parasını alabilirmi ?

 5. nursel güçlü diyor ki:

  hizmet dökümü alamıyorum bilgilerim görünmüyor ne yapabilirim

  • Yönetici diyor ki:

   İşlemleri tekrar kontrol ediniz konuda anlatıldığı gibi sisteme giriş yaparsanız direk olarak hizmet dökümü sayfasına yönlendirilirsiniz.

Konu İle İlgili Yorum Yaz