SGK Sorgulama

Sponsorlu Bağlantılar

sgk sorgulamaSGK Sorgulama işlemleri 15 Aralık 2011 tarihinden itibaren SGK Sorgulama Sorgulamaları artık şifresiz bir şekilde yapılabiliyor. Daha önce e-Devlet sisteminde yer alan SGK Sorgulama uygulamasına artık size özel kişisel kimlik bilgilerinizi doldurarak SGK Hizmet Dökümünüzü alabilirsiniz. Yazımızın devamında SGK Sorgulaması hakkında tüm detaylara yer vereceğiz.

SGK SORGULAMASINI NASIL YAPABİLİRİM?

Yeni uygulamada T.C. kimlik numarasının yanında kişinin baba adı, nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no, aile sıra no gibi herkes tarafından bilinemeyecek özel bilgiler isteniyor.

sgk

SGK Sorgulama İşlemi için Tıklayınız

Üstdeki bağlantıdan formu kişisel bilgilerinizle doldurup “Sorgula” butonuna bastıkdan sonra aşağıdaki gibi ekran ile karşılaşacaksınız. Bu ekrandan SGK Sorgulama yaparak hizmet dökümüzü alabilirsiniz.

sgk hizmet döküm

Çalışan (4A)

 1. yagmur diyor ki:

  1990 senesınde sıgorta gırısım var.30 gun odenmısım var torba yasasından yararlanabılırmıyım?

 2. abdi diyor ki:

  ssk lı olmama rağmen a4 hizmet dökümüm gözükmüyor ..

 3. Cihan diyor ki:

  Bu ne saçma bir düzen kaç aydır zorunlu sigortalıymışım borçlarım birikmiş faiz katlanmış takip etmeliymişim neyi neye göre takip edeceğim borçlanıyorum borçlu olduğum bana bildirilmiyor ödemiyorum bildirilmesi gerekirken yine bildirilmiyor faiz artıyor devlet para kazanıyor. Neden hiç kimse işini yapmıyor? Nasıl nefes alıp devlete borçlanıyoruz? Bide bunu nasıl yüzsüzce bizden isteyebiliyorlar? Bide borçlandığımız genel sağlık sigortasını zaten kullanamıyoruz doktora gitsem doktor sigortalı değilsin diyor sebebi de borçlarını ödememiş olmam. Sonuç Tc vatandaşıysan nefes al para ver sorgulama.

 4. bulent gul diyor ki:

  s.s.k giriş

 5. bulent gul diyor ki:

  sskya giriş almak istitorum

 6. ercan diyor ki:

  sgk hizmet sorgulama sürekli hata vermekte bu neden böyle niçin sorgulama yapamıyoruz her istenilen bilgiyi doğru girdiğimiz halde?lütfen sorunmu var bilelim?

Konu İle İlgili Yorum Yaz