SGK Tedavi Bilgileri Sorgulama

SGK Tedavi Bilgileri Sorgulama

Sağlık Bakanlığı’nın geliştirdiği bir uygulama olan Tedavi Bilgileri Sorgulama sayesinde, kişiler 30 gün içindeki tüm tedavi bilgilerine çok pratik bir şekilde ulaşabilmektedirler. Bunun için e-Devlet uygulamasından faydalanabiliyorsunuz.

Bu işlemi bilgisayar aracılığı sayesinde internet üzerinden yapabilmek için öncelikle e-şifrenizin mevcut olması gerekmektedir. e-şifreniz yok ise, size en yakın postaneye giderek 2 TL karşılığında E-şifrenizi alabilirsiniz. E-şifrenizi aldıktan sonra konunun devamında yer alan bağlantıya tıklayarak açılacak olan pencereden önce T.C Kimlik Numaranızı girmelisiniz.

Nasıl Sorgulama Yapılır
tedavi bilgileri sorgulama

Tedavi Bilgileri Sorgulama sayfası sayesinde, sağlık hizmeti aldığınız tesisin isimleri, Tedavi tarihleri, Branşı ve sağlık hizmetinin tutarını öğrenebilirsiniz. Bu sayede internet üzerinden hızlı bir şekilde sağlık hizmetinden yararlandığınız tüm bilgileri E-Devlet üzerinden çok kolay bir şekilde öğrenebilir ve sorgulama yapabilirsiniz.

SGK Tedavi Bilgileri Sorgulaması için Tıklayınız

Gönder butonuna bastıktan sonra açılacak olan sayfada Sorgulamalar kısmını işaretlemeniz gerekiyor. Diğer Hizmetler başlığına tıkladığınızda ise Tedavi Bilgileriniz sorgulayabilirsiniz. Başlangıç ve Bitiş tarihlerini işaretleyeceğiniz sayfada sizin o tarihler arasında aldığınız tüm tedavi hizmetlerinin dökümlerine ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , ,
Bu yazı en son 13 Mart 2016 tarihinde güncellenmiştir.

Konu hakkında yorumunuzu yazın


(e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır)

SGK Tedavi Bilgileri Sorgulama (6 Yorum)

 1. sgk nın sitesinde yaralanmalı trafik kazasından dolayı,tedavi bilgileri sorgulamada 55,20 TL tedavi tutarı gözükmekte.
  emekli maaşımdan da kesinti yapılmamış, bu tutar için sgk ya borçlu muyum? yada bilgilendirme amaçlı mıdır, bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen.

 2. Ben yurt dışında bulunmaktayım.Emekli aylıgım baglanmış.
  Bu SGK tarafından PTT ye ödenecek olan benim emekli aylıgım ne kadar zaman için postanede beklemetilme imkanı oldugunu ögrermek istiyorum. Sonsuz selamlar saygılarımla.

 3. Sayın yetkili,
  Emekli sandığına bağlı (657) çalıştığım dönem içindeki primlerimi nereden görebilirim?

  • bizzat sgk müdürlüklerinde bulunan halkla ilişkiler servisine başvurup oradan hizmet dökümümün bir örneğini istiyeceksiniz.