SSK Randevu Alma

hastane randevu

SSK Randevu Göztepe ve SSK Randevu Okmeydanı vb. tüm devlet hastanelerine internet üzerinden randevu olabilirsiniz.  Hastanelerden 3 şekilde randevu alabilirsiniz. Bunlar aşağıda listelenmektedir.

1)- İnternet üzerinden ücretsiz olarak SSK Randevu Alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

2)- Alo 182 Numarasını arayarak telefon üzerinden SSK Randevu abilirsiniz.

3)- Sabah erken saatlerde direkt hastaneye giderek SSK Randevu Alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Üzerinden Nasıl Randevu Alabilirim ?

SSK internetten randevu için tüm vatandaşlara tek bir merkezden ulaşım imkanı sağlayarak, ssk randevu alma sistemini değiştirmiştir bundan sonra tek bir site üzerinden randevularınızı alabileceksiniz.

İnternet Üzerinden SSK Randevu için Tıklayınız

Sisteme giriş yapmak için “T.C. Kimlik Numarası” ve “Parola” kısımını doldurdukdan sonra Giriş butonuna tıklayarak SSK Randevu sisteme giriş yapabilirsiniz.

Üye Değilim Ne Yapmam Lazım ?

Eğer sisteme üye değilseniz ve ilk kez giriş yapıyorsanız, her vatandaş için ayrı hesap açıldığı için yeni üye butonunu tıklayarak yönlendirmeleri takip edip, şifre belirlemeniz gerekmektedir. SSK hastane randevu için gerekli girişi yaptıktan sonra önünüze açılan randevu hastane modülünden, dilediğiniz hastaneyi poliklinik ve doktor tercihini yapıp e randevu alma işleminizi tamamlayınız.

Alo 182 Servisinden Nasıl Randevu Alabilirim ?

Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından ALO 182 aranır.
Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. Kimlik Numarası verilir.
Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir.
Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir.
Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , , ,
Bu yazı en son 13 Mart 2016 tarihinde güncellenmiştir.

Konu hakkında yorumunuzu yazın


(e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır)

SSK Randevu Alma (8 Yorum)

 1. Eşimin Bağkur borcu var . Acil Amliyat olması gerekiyor. Ben ssk emeklsiyim. Sağlıktan benden faydalanabilirmi ne yapmam lazım.

 2. şifremi doğru girdiğim halde defalarca şifre hatalıdır deniliyor. yeni şifreyi sistem vermiyor. daha evvel mail attım. hiçbir netice alamadım. maalesef randevu sisteminde internet yolu ile faydalanamıyorum. lütfen çözüm üretilsin. saygılar.

  • ptt şubesinden e devlet şifresi alıyorsunuz orada giriş yapıp saglık bakanlıgın e nabız uygulamasına girip randevu al butonuna basınız sonra oradaki profilinizde e mail. adresi ve tel günçellemesi yapınız sonra email.adresine şifre gönderin kullanın

 3. Göztepe ssk’ya başarıyla randevu aldım sonunda çok teşekkürler ilk defa oğullarım olmadan kendi başıma alabildim bu site sayesinde.

   • Merhaba benim babam vefat etti anneme maaş bağlanması için başvuruda bulunmuştuk bayağı oldu nereye sorabilirim nerden bilgi alabilirim zor durumdayız yardımcı olur musunuz?

    • Başınız sağolsun. Al0 170’i arayın yada bizzat başvuru bulunduğunuz sigorta müdürlüğüne gidip bilgi talebinde bulunun.