SSK Sorgulama e-Devlet

Sponsorlu Bağlantılar

e-devlet ssk sorgulama

SSK Sorgulama e-Devlet

 

SSK Sorgulama işlemlerini internet üzerinden 2 şekilde yapabiliyorsunuz.
Son zamanlarda şifresiz yani sgk.gov.tr üzerinden yapılan sorgulamalarda bağlantı sorunları vatandaşların karşışına çıkıyor.

Bu gibi durumlarda bir çok vatandaş mağdur oluyor. Malesef ki bu sorunlar bazen uzun sürüyor ve hemen çözülemiyor. İşte bu gibi durumlarda e-Devlet üzerinden SSK Sorgulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Daha önce biz denedik SGK‘nın resmi sitesi üzerinden yoğunluk nedeniyle SSK sorgulama işlemlerini yapamadık aynı anda e-Devlet sisteminde giriş yaparak SSK Hizmet Dökümü sayfasına sorunsuz ulaştık. Şimdi size bu konuda elimizden geldiğince yardımcı olarak zor durumlarda nasıl SSK sorgulama işlemlerinizi yapacağını tek tek anlatacağız.

e-Devlet üzerinden SGK Hizmet Dökümü Alma İşlemleri

Ne zamandır beri Sigortalı olduğunuzu, nezaman sigorta girişinizin yapıldığını ve sigortanızın ne kadar tutar üzerinden yattığınızı e-Devlet şifrenizle sorunsuz, hatasız, problemsiz öğrenebilirsiniz.

e-Devlet SSK Sorgulaması için Tıklayınız

Üst bağlantı tıkladıkdan sonra aşağıdaki gibi işlemleri yapınız…

 

sgk e-devlet

Sisteme giriş yaptıkdan sonra aşağıdaki gibi SSK Sorgulama sayfasına erişebileceksiniz.

 

hizmert dökümü ssk

e-Devlet SSK Hizmet Dökümü Almam İçin neden Şifre Gerekli?

turkiye.gov.tr üzerinden yapılacak işlemler için sistem için e-Devlet şifresi edinmelisiniz. Bu şifre olmadan hiç e-devlet sistemine giriş yapamassınız. Öncelikle E-Devlet Şifresi Almak için, size en yakın PTT Şubesine üzerinde TC Kimlik Numaranızın olduğu bir kimlikle başvuru yapmalısınız. 2 TL’lik işlem ücreti karşılığında E-Devlet Şifrenizi PTT’den rahat bir şekilde edinebilirsiniz.

Çalışan (4A)

 1. ibrahim diyor ki:

  ben lisede staj yaptım ve ordakı sıgortam okul tarafından yapıldı sonradan kapatıldımı bılmıyorum ve sgk borcum gozukuyo bu neyden kaynaklanıyor acaba bı bılgısı olan varsa bı yardım lutfen

 2. hasan kardan diyor ki:

  Emeklilik için müracaat ettim. Ne zaman cevap gelir ve ne kadar maaş alırım?

 3. perihan ergin diyor ki:

  e devlet sifre ile girilemiyor neden?

 4. emine uzunali öztürk diyor ki:

  01.04.1993 te türkiye istatistik kurumunda 21929719 sigorta sicil numarasıyla 30 gün çalıştım.şu anda sağlık bakanlığında çalışmaktayım.07.09.1994 tarihinde emekli sandığına bağlandım.aradaki süreyi saydırmak istiyorum.fakat bilgilerime ulaşamıyorum.ne yapmam gerekir.cevaplar mısıız.

 5. fevzi çebiş diyor ki:

  ssk dökümü lütfen

 6. SARA SUHAMI diyor ki:

  1970-1972 senelerinde calistim sosyal sigorta odedim
  bugun 64 yasindayim.Yatirdigim parayi geri alabilirmiyim

 7. seyit diyor ki:

  bakur kayit islemini sorgulayacagim

 8. gülşen şengüler diyor ki:

  emekli oldummu

 9. aydın cıvak diyor ki:

  1992 de ssk başlangıcım kac gunum kaldl veya kac gun pirimim oldu

 10. ayşe kurtoğlu diyor ki:

  kaç gün sigortalı plduğumu öğrenmek istiyorum 1995 eylülilk sigorta başlangıç tarihi

 11. ali kuloglu diyor ki:

  mart 8 de emeklilik icin dilekcemi verdim mayis15 oldu hala bir cevap alamdim gecikme neden olabilir.(benden sonra dilekce verenler maas almaya basladilar)

 12. senem diyor ki:

  merhabalar benim annem babasından kocası olmadığı için maaş alıyordu.anneanne ile birlikte ama geçenlerde anneannnemi kaybettik.benim sormak istedim.anneannemin maaşı anneme aktarılıyormu.bunun hakkında bilgi edinmek istiyorum.bilgilendirirseniz.seviniriz.

 13. ramazan diyor ki:

  bağ kur borç durumu

 14. Bilal Smailbegovic diyor ki:

  Yabanci olarak Turkiyede calistim.Su ande Bosnadaim.Benim sicil No:4101199301977.25.subat 65yil yasilim.Emeklilik hak varmi ve nasil muracat yapabilirim.

Konu İle İlgili Yorum Yaz