SSK Sorgulama e-Devlet

Sponsorlu Bağlantılar

SSK Sorgulama e-Devlet

SSK Sorgulama e-Devlet

e-devlet ssk sorgulama

SSK Sorgulama işlemlerini internet üzerinden 2 şekilde yapabiliyorsunuz.
Son zamanla

rda şifresiz yani sgk.gov.tr üzerinden yapılan sorgulamalarda bağlantı sorunları vatandaşların karşışına çıkıyor.

Bu gibi durumlarda bir çok vatandaş mağdur oluyor. Malesef ki bu sorunlar bazen uzun sürüyor ve hemen çözülemiyor. İşte bu gibi durumlarda e-Devlet üzerinden SSK Sorgulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Daha önce biz denedik SGK‘nın resmi sitesi üzerinden yoğunluk nedeniyle SSK sorgulama işlemlerini yapamadık aynı anda e-Devlet sisteminde giriş yaparak SSK Hizmet Dökümü sayfasına sorunsuz ulaştık. Şimdi size bu konuda elimizden geldiğince yardımcı olarak zor durumlarda nasıl SSK sorgulama işlemlerinizi yapacağını tek tek anlatacağız.

e-Devlet üzerinden SGK Hizmet Dökümü Alma İşlemleri

Ne zamandır beri Sigortalı olduğunuzu, nezaman sigorta girişinizin yapıldığını ve sigortanızın ne kadar tutar üzerinden yattığınızı e-Devlet şifrenizle sorunsuz, hatasız, problemsiz öğrenebilirsiniz.

e-Devlet SSK Sorgulaması için Tıklayınız

Üst bağlantı tıkladıkdan sonra aşağıdaki gibi işlemleri yapınız…

 

sgk e-devlet

Sisteme giriş yaptıkdan sonra aşağıdaki gibi SSK Sorgulama sayfasına erişebileceksiniz.

 

hizmert dökümü ssk

e-Devlet SSK Hizmet Dökümü Almam İçin neden Şifre Gerekli?

turkiye.gov.tr üzerinden yapılacak işlemler için sistem için e-Devlet şifresi edinmelisiniz. Bu şifre olmadan hiç e-devlet sistemine giriş yapamassınız. Öncelikle E-Devlet Şifresi Almak için, size en yakın PTT Şubesine üzerinde TC Kimlik Numaranızın olduğu bir kimlikle başvuru yapmalısınız. 2 TL’lik işlem ücreti karşılığında E-Devlet Şifrenizi PTT’den rahat bir şekilde edinebilirsiniz.

Çalışan (4A)

 1. Kemal diyor ki:

  Merhaba 49 yaşındayım. 03.09.1966 doğumluyum. Sigortaya başlangıç tarihim 01.07.1988. Daha sonra askerlik borçlanması yaptım ve hizmete başlama tarihim 03.06.1986 ya düştü.Prim gün sayım 8522. Ben ne zaman emekli olabilirim ?

 2. dilek diyor ki:

  merhaba kayınvalidemin ssksı 1995 2. ayında başlamış ve 3 aylık birden ödenmiş 3.ayıda 1 aylık ödenmiş fakat işe giriş tarihi olarak 1995.6.1 olarak yazıyo burda bi yanlışlık var bunun için ne yapmalıyız ve ne zaman emekli olur

 3. hadi abay diyor ki:

  Ssk niye gunlerim cikmiyor

 4. Serdal KOS diyor ki:

  merhaba,
  39 yasindayim. 1996 ssk sigortam basladi, ve askere gittim 18 ay.ve 1999-2001 özel sirkertte calistim, sonra 2002 almanyaya gitim 2004 itibaren calismaya basladim.yurt disindan Turkiyeden emekli olmam icin ne gerekli.

 5. şaban besli diyor ki:

  ssk kam başlamışmıdır

 6. sahla diyor ki:

  merhaba,
  55 yasindayim. 2001 ssk da calismayi basladim, 5 ay calistim, sonar ara verdim, 2006-2009 kadar da ozel olarak calistim. sonar calismam mumkun olmadi. disardan nasil yillarimi doldurabilirim. emekli olmak icin.

Konu İle İlgili Yorum Yaz