SSK Sorgulama


SSK SorgulamaSSK Sorgulama işlemlerini büyük küçük, yaşlı genç herkesin, sitemizde anlatılan SGK mevzuatını kolaylıkla kullanabileceği hale getirilmiştir. Halkımızın Sosyal Güvenlik Kurumunun internet üzerinden vermiş olduğu hizmeti kullanmakta zorlandığını biliyoruz. Bu yüzden uzman ekibimiz bu sistemi halkımızın her kesimin çok kolay anlayabileceği ve kavrayabileceği bir dille anlatarak, kolayca kullanabileceği biçimde anlatmıştır. Size özel kişisel kimlik bilgilerinizi doldurarak SSK Sorgulama yapabilir hizmet dökümünüzü alabilirsiniz.

Yazımızın devamında SSK Sorgulaması hakkında tüm detaylara yer vereceğiz.

SSK SORGULAMASINI NASIL YAPABİLİRİM?

Yeni uygulamada T.C. kimlik numarasının yanında kişinin baba adı, nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no, aile sıra no gibi herkes tarafından bilinemeyecek özel bilgiler isteniyor.

SSK Sorgulama İşlemleri için Tıklayınız

Üstdeki bağlantıdan formu kişisel bilgilerinizle doldurup “Sorgula” butonuna bastıkdan sonra aşağıdaki gibi ekran ile karşılaşacaksınız. Bu ekrandan Hizmet Dökümü 4A’ya tıklayarak SSK Sorgulama yapabilirsiniz ve  hizmet dökümüzü alabilirsiniz.

sgk sorgulaması

Çıktı Alma

CTRL + P tuşlarına basar basmaz enter tuşuna basmanız halinde Yazıcıya çıktı gönderilir… En kolay yoldan yazıcıdan çıktı almaya yarar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2011

Konu hakkında yorumunuzu yazın

SSK Sorgulama (146 Yorum)

  1. Yabancı uyrukluyum (Batı Trakya). Sekiz yıldır çalışma izni ile Türkiye’de çalışmaktayım ve sigortamın yatırıldığını biliyorum. Yabancı uyruklular için istenen kişisel bilgilerimle sisteme giriş yapabiliyorum (sayfanın sağ üst köşesinde adıma hitaben “hoşgeldiniz” mesajı çıkıyor) ama kaydım olmadığı veya kişi bulunamadı gibi mesaj çıkıyor ve hiç bir bilgi gösterilmiyor. Bunun sebebi nedir? Teşekkürler…

1 3 4 5