TC Kimlik No ile SGK Sorgulama | SGK, e-Devlet, SGK Sorgulama, Hizmet Dökümü, Prim Sorgulama

TC Kimlik No ile SGK Sorgulama


TC Kimlik No ile SGK Sorgulama

SGK’nın resmi sitesi son 12 aylık süreci kapsayan aylardaki SGK Primlerinizi TC Kimlik No ile Sorgulama yapabilme imkanına sahipsiniz. Bu imkan sayesinde sadece T.C numaranızı bilmeniz yeterli. Bu sayede işe giriş çıkışlarınızı, SSK’nızın yatıp yatmadığını gönül rahatlığıyla görebilirsiniz.

Şimdi size T.C kimlik numaranızla son 12 aylık SSK Hizmet Kontrolü nasıl sorgulayacağınızı anlatacağız.

tc ile ssk sorgulama

tc ile sgk sorgulama

T.C Kimlik NO ile SGK Sorgulama

T.C kimlik numarası ile SGK’nın resmi sitesi üzerinden sağlanan hizmet aşağıdaki gerekçeyse kaldırılmıştır.

SGK Hizmet Dökümü işlemleri 01 Kasım 2014 tarihinden itibaren SGK Sorgulamaları artık kişisel verilerin korunması amacıyla, e-Devlet kapısı uzerinden size özel şifre ile ulaşılması şeklinde devam ettirilecek. Bu sebebden dolayı artık T.C kimlik numaranızla SSK Sorgulaması yapılamamaktadır. Çeşitli internet sitelerinde yer alan bu tarz uygulamalara itibar etmemenizi sizlere bildiriririz.

sgk duyuruEski sistem kaldırıldığı için sizlere bu sorgulama hizmeti için yardımcı olamıyoruz. Hizmet dökünüzü öğrenmek sitemizde yer alan SGK Hizmet Dökümü sayfasını kullanarak e-Devlet üzerinden sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Şubat 2014

Bu yazı en son 13 Mart 2016 tarihinde güncellenmiştir.

Konu hakkında yorumunuzu yazın


(e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır)

TC Kimlik No ile SGK Sorgulama (120 Yorum)

 1. Eski girişimi bulamıyorum tc kimlik numarasından önceki girişimi nasıl bulacam yardimci ulurmusunuz

  • Bayram Bey,

   Öncelikle T.C kimlik numarası ile sgk sorgulaması mümkün değil. Eğer birden fazla sigorta sicil numaranız varsa bunu düzelttrmek için SGK’ya başvuru yapmalısınız.

 2. Sayın Reisi Cumhurumuz nerden geldiğini unuttu ben asgari ücretli çalışan bi ameleyim sigortamin ödenip odenmedigini rapor paralarimin ödenip odenmedigini gorebilmem icin e devlet sifresi almam sartmis asgari ücreti net 1300 yapacaktiniz AKP iktidarını Takdiri Ilahiye havale ediyorum Allahinizdan bulun bu milleti daha ne kadar soyacaksiniz???

 3. bu ne la 3 defa telefondan sıfre ıstedım
  degıstırdım sonus gıremedım
  boktan…………..

 4. Amma devlette yaşıyoruz sıfır maliyeti olan şifreyi vatandaşına para ile satıyor ,Hemde 10TL ha haram zıkkım olsun kim bu paralı sistemi icat ettiyse onu ALLAH(C.C) havale ediyorum .

  • allah topunun belasını versin vatandaşın güvenlıgi diye diye donumuzda kalmadı artık soyacak bu ne zihniyet bu ne aclık gözünüz doymadımı daha sayenizde dünyanın en pahalı harcama yapan mecbur bırakılan milleti olduk yazıklar olsun asılsömürgeciler içerde de haberimizyeni oldu

 5. Sizin ssk nızında e devletınız defalarca giriş yapmamıza rahmen sonuç elde edemedık edevlet sattınız olmadı vatandaşı çaldınız yıne olmadı.

  Bu yorum yönetici tarafından düzeltilmiştir.